Cugowski ma jeszcze jednego syna, o którym mało wiadomo. Podobny?

Cugowski ma jeszcze jednego syna, o którym mało wiadomo. Podobny? Źródło: Screenshot z "Dzień dobry TVN"

Krzysztof Cugowski junior to postać, która w show biznesie stawia pierwsze kroki. Wybrał jednak zupełnie inną ścieżkę niż jego bracia, a także ojciec. Niewielu zna kulisy życia młodego Cugowskiego. Warto jednak się im przyjrzeć.

Choć większość świetnie zna Braci Cugowskich, którzy gromadzą na swoich koncertach tłumy od 1997 roku, to niewielu jednak zdawało sobie sprawę, że Piotr i Wojciech Cugowscy to nie jedyni synowie Krzysztofa Cugowskiego. Krzysztof Cugowski junior ostatnio postanowił opowiedzieć o sobie trochę więcej niż dotychczas. Wystąpił w TVN razem ze swoim ojcem, który chętnie wspiera syna w rozwijaniu kariery. Media od razu zainteresowały się jego osobą.

Kim jest Krzysztof Cugowski junior?

O swojej pasji, a także o życiu opowiedział dla programu "Dzień Dobry TVN". Pytania, które zadawali mu prowadzący, są lekko... dziwne. Istnieje jednak przyczyna, która wszystko wyjaśnia. W końcu chłopak jest naprawdę mało znany, o czym dobrze wiedzą gospodarze DDTVN. - Czym ty się zajmujesz? Co robisz? Skąd ty się wziąłeś? - dopytuje Kinga Rusin. Z rozmowy dowiedzieć się można było o zainteresowaniach młodego chłopaka. Co dziwne - nie mają one obecnie nic wspólnego z muzyką. Chłopak woli aktorstwo, co wyróżnia go na tle jego rodziny. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

- Studiuje aktorstwo, to znaczy teatr w Anglii. - powiedział w programie DDTVN. Młody Cugowski nie chciał być kolejnym muzykiem w rodzinie. - Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją - zaciekawił swoim podejściem prowadzących.

Podobny do ojca?

Internauci widzą podobieństwo. Wszyscy bracia w jakiś sposób przypominają swojego ojca. Zdecydowanie otrzymali po nim talent wokalny i artystyczny. Najmłodszy syn również ma spore predyspozycje, aby zrobić karierę w show biznesie. Z wyglądu podobny jest do ojca, który w latach młodości był przystojnym mężczyzną. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  2. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?
  3. Problemy Jessiki z Rolnik szuka żony. Odrzuciła zaręczyny, bała się wychodzić z domu
  4. Gdy gwiazda disco polo dostała list, nie mogła uwierzyć. Napisał do niej Andrzej Duda
  5. Trzymał niemowlę za nogi i wymachiwał nim jak lalką! Oburzające nagranie

   

Źródło: Viva!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News