Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział

Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział Źródło: MAREK BARCZYNSKI/East News

Krzysztof Cugowski na polskiej scenie muzycznej gości od lat. Niezapomniane utwory Budki Suflera są z Polakami przy każdej okazji. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie fakty na temat swojego zdrowia ukrywał muzyk. Ostatnio lider jednego z ulubionych zespołów Polaków zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie.

Krzysztof Cugowski uczestniczył w programie "Gwiazdy bez maski", gdzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zbliżających się 70 urodzin. Muzyk zdradził, jak ma się jego zdrowie i z jakim problemami musi się mierzyć. Jego wyjątkowo szczera wypowiedź zaskoczyła największych fanów Budki Suflera, którzy od lat śledzą losy piosenkarza. 

Krzysztof Cugowski zdobył się na szczere wyznanie

Krzysztof Cugowski pomimo tego, że zbliża się do 70 urodzin, nie przestaje występować na scenie i zachwycać fanów swoim niepowtarzalnym głosem. Wiele osób z zachwytem obserwuje jego poczynania w tym wieku. - W moim wieku jest tak, że dzisiaj jest wszystko ładnie i wszystko się zgadza, a za tydzień lekarz mi powie, że już się trzeba zabierać. W moim przypadku odległe planowanie jest dosyć śmieszne. Ja tego nie robię - powiedział w sprawie swojej witalności. 

Dziennikarka programu "Gwiazdy bez maski" próbowała się dowiedzieć, co robi Krzysztof Cugowski, by tak dobrze wyglądać. Muzyk z całkowitą szczerością wyznał: - Nie mam zielonego pojęcia. Przestałem palić papierosy 35 lat temu i to jest jedyna rzecz, jaką dla swojego zdrowia zrobiłem. Niestety, wódkę piję nie tak często, jakbym chciał... . Dodając, że z pewnością jego sekret tkwi w genach. Dla wielu osób może być zaskoczeniem, ale rodzice gwiazdora żyli powyżej 90 lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Cugowski o nadchodzących urodzinach

Krzysztof Cugowski będzie świętować swoje urodziny już 30 maja. Jednak zbliżająca się uroczystość nie wywołuje u niego uśmiechu. - Cieszyłbym się, gdybym miał 30 albo 40 lat. Cieszę się tylko z tego powodu, że żyję, to jest najistotniejsze. Człowiek zawsze żyje naprzód. To, co było, owszem jest ważne, ale dla każdego człowieka jest ważne, co będzie jutro, za tydzień, za miesiąc, za rok, za kilka lat. Różnica między mną, a dużo młodszymi kolegami polega na tym, że ta moja perspektywa naprzód jest, powiedziałbym, dosyć ograniczona i zdaję sobie z tego sprawę. Oczywiście o tym nie myślę, bo bym oszalał - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalna tragedia, rozbił się samolot ze 100 pasażerami na pokładzie. Wokół lotniska płoną domy, fatalne wiadomości zza granicy
2. Brat Łukasza Szumowskiego przerwał milczenie. Mocne słowa z pewnością wielu zaskoczą

Krzysztof Cugowski wyznał, że w ostatnich latach więcej czasu poświęca na refleksje, zastanawiając się, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Z okazji urodzin muzyk pojawi się już 29 maja w Radio Lublin, gdzie zagra koncert. W planach ma także świętowanie następnego dnia z kolegami. Niedawno ukazała się płyta "50/70 Moje najważniejsze" z okazji pięćdziesięciolecia kariery muzycznej. Krzysztof Cugowski ma nadzieję, że już jesienią będzie mógł wykonywać utwory, które się na niej znalazły na koncertach z udziałem publiczności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne GIS. Może przez nie upaść wiele przedszkoli
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. 39-latek zwabił 13-latkę i niewyobrażalnie ją skrzywdził. Nie przewidział, kogo wpuści do mieszkania kilka dni poźniej
  4. Czereśnie zawitały na bazarach, ale cena zwala z nóg. Droższe niż najlepsze mięso
  5. Polacy uwielbiają kaszankę z grilla, ale mało kto wie, co jest w środku. Skład przyprawia o zawrót głowy
  6. Bezradna pracownica Biedronki nie może już wytrzymać. Irytujące obostrzenie przeszkadza jej w pracy

źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News