Przez lata prowadził wojnę z Lipko. Po jego śmierci przerwał milczenie, słowa jakie padły porażają

Przez lata prowadził wojnę z Lipko. Po jego śmierci przerwał milczenie, słowa jakie padły porażają Źródło: Wikimedia Commons/Agnieszka Kalinowska

Krzysztof Cugowski przez długi okres nie mógł się pogodzić z Romualdem Lipko. Teraz po śmierci klawiszowca Budki Suflera, wokalista opublikował porażający wpis.

Krzysztof Cugowski razem z Romualdem Lipko stanowili przez długi czas niezwykle ważny duet w historii polskiej muzyki. W momencie, kiedy obaj byli w zespole, powstały największe hity Budki Suflera. Niestety, jak to często bywa, obaj muzycy jakiś czas temu mocno się posprzeczali i byli ze sobą w poważnym konflikcie. Po śmierci Romualda Lipko, Krzysztof Cugowski postanowił przerwać milczenie.

Krzysztof Cugowski był skłócony z Romualdem Lipko. Nie było szans na rozejm

Niedługo przed śmiercią, Romuald Lipko udzielił wywiadu, w którym zapowiedział, że nie ma szans na pojednanie z Krzysztofem Cugowskim. Dla fanów Budki Suflera był to ogromny cios, bo trudno im było wyobrazić sobie zespół bez jednego z najbardziej charakterystycznych członków. Ostatecznie zespół Romualda Lipki występował z Robertem Żarczyńskim, znanym z występów w coverbandzie Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Wyglądało na to, że konflikt na linii Lipko - Cugowski jest zbyt silny, aby mógł być zażegnany.

W piątek po północy media obiegły wiadomości o śmierci Romualda Lipko, lidera zespołu. Wiele osób zastanawiało się nad tym, jak zareaguje na to Krzysztof Cugowski, będący w konflikcie z byłym kolegą zespołu. W końcu zdecydował się przerwać milczenie, jego słowa poraziły fanów.

Krzysztof Cugowski szczerze o śmierci Romualda Lipko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Odszedł Wielki - Kompozytor, Muzyk, Przyjaciel... Żegnaj Romku... - napisał na swoim Facebooku Krzysztof Cugowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta 
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Nie da się ukryć, że Krzysztof Cugowski wiedział, kiedy należy schować dumę do kieszeni. Choć nie zdążył się pogodzić z kolegą z zespołu, w obliczu tych wieści na pewno żałuje, że nie udało mu się z nim jeszcze porozmawiać. Wygląda na to, że zamknął się pewien rozdział w historii polskiej muzyki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania krwi mogą dać wiele informacji na temat naszego zdrowia. Warto wiedzieć, jak je interpretować.
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News