Krzysztof Cugowski pogrążony w żałobie. Przekazał smutną wiadomość

Krzysztof Cugowski pogrążony w żałobie. Przekazał smutną wiadomość Źródło: youtube.com WGmedia

Krzysztof Cugowski przekazał fanom niezwykle smutne wieści, wokalista jest w żałobie. Na swoim Facebooku gwiazdor udostępnił poruszający post.

Krzysztof Cugowski opublikował za pomocą swoich mediów społecznościowych niezwykle poruszający post. Wokalista jest w żałobie, przekazał wielbicielom bardzo smutne informacje. Nagła śmierć wstrząsnęła polskim muzykiem.

Krzysztof Cugowski jest w żałobie, przekazał smutne wieści

Zmarł wybitny amerykański muzyk, bez jego twórczości nie byłoby zespołu Budka Suflera. Wiadomości o śmierci Bill'a Whiters'a przekazała rodzina wokalisty. Choć mężczyzna odszedł 30 marca, o jego zgonie poinformowano dopiero kilka dni później, za pomocą oficjalnego komunikatu.

- Jesteśmy zdruzgotani stratą naszego ukochanego męża i ojca. Jego życie było nastawione na znajomych i przyjaciół, jego muzyka należała do całego świata. W tym trudnym czasie modlimy się, aby jego twórczość zapewniała komfort i rozrywkę - napisali bliscy muzyka.

Krzysztof Cugowski opublikował poruszający wpis na Facebooku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmiercią soulowej legendy poruszony jest również Krzysztof Cugowski, były wokalista zespołu Budka Suflera. Grupa powstała i zyskała popularność właśnie dzięki hitowi Bill'a Whiters'a pt. "Ain't no sunshine", za który amerykański muzyk dostał w 1971 roku nagrodę Grammy. Polscy muzycy na kanwie tego wielkiego hitu stworzyli swój przebój "Sen o Dolinie". Do nagrania utworu namówił ich Jerzy Janiszewski, dziennikarz lubelskiego radia.

- Nie chcieliśmy tego nagrywać, to nie była nasza bajka. Nagraliśmy piosenkę, Janiszewski pojechał z taśmą do Warszawy, ale zewsząd go odsyłali. To był rok 1974, epoka propagandy sukcesu Gierka, a my śpiewaliśmy: Znowu w życiu mi nie wyszło... - wspominał Krzysztof Cugowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropne informacje, kłęby dymu w centrum Polski. Trwa dramatyczna akcja 26 zastępów straży pożarnej

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Polski gwiazdor nie ukrywa, że śmierć amerykańskiego wokalisty niezwykle go poruszyła. Smutne informacje o odejściu muzyka przekazał fanom za pomocą swoich mediów społecznościowych.

- Ain't no sunshine when HE's gone. 45 lat temu od tego utworu wszystko się zaczęło. Dzisiaj zmarł Bill Withers, bardzo trudny dzień - napisał polski wokalista na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka nadzieja na początek końca epidemii w Hiszpanii. Liczbą zarażonych wyprzedzili Włochy, ale w końcu pojawiły się dobre informacje
  2. Samobójstwo z wirusem w tle. Słynny klub pogrążony w żałobie
  3. Z ostatniej chwili: Kilkunastu rannych polskich żołnierzy. Konieczna była interwencja śmigłowca
  4. Stan klęski żywiołowej w Polsce? Gowin zdradza, dlaczego jest to niemożliwe, porażająca prawda wyszła na jaw
  5. Ujawnili jedno z największych ognisk epidemii w Polsce. Lekarz przez tydzień mógł zarazić setki osób
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News