Śledczy ujawniają: z jeziora Rożnowskiego dzisiaj wyłowiono zwłoki. Wiele wskazuje na to, że to zaginiony przed kilkoma dniami Krzysztof

Śledczy ujawniają: z jeziora Rożnowskiego dzisiaj wyłowiono zwłoki. Wiele wskazuje na to, że to zaginiony przed kilkoma dniami Krzysztof Źródło: Screen/youtube/Paramedic studio

Krzysztof był ostatnio poszukiwany przez zrozpaczoną rodzinę i policję. 29-latek dość niespodziewanie opuścił swój dom zostawił po sobie tylko jeden ślad - samochód zaparkowany obok mostu w Kurowie. Teraz z jeziora Rożnowskiego wyłowiono ciało.

Krzysztof był poszukiwany już od kilku dni. Mężczyzna, który bez większych zapowiedzi odjechał swoim samochodem z domu, nie dawał bliskim znać, gdzie jedzie i w jakim celu. Ledwie dobę po zaginięciu jego samochód został odnaleziony obok mostu w Kurowie, a policja zaczęła podejrzewać, że 29-latek utonął. Ten trop okazał się najprawdopodobniej właściwy, a wskazują na to zwłoki wyłowione w odległość 2 kilometrów od miejsca zaginięcia Krzysztofa.

Krzysztof był poszukiwany w wodzie. Najczarniejszy scenariusz się spełnił?

Do zaginięcia mężczyzny doszło 5 dni temu. 29-latek wyszedł z domu nie informując o niczym bliskich. Wiadomo, że miał wyłączony telefon i wszelkie próby kontaktu ucinane były brakiem odbioru. Pierwszą hipotezą śledczych było to, że mężczyzna utonął w znajdującym się nieopodal Jeziorze Rożnowskim.

- Przeszukaliśmy dokładnie ten teren, ale nikogo nie znaleźliśmy na dnie. W miejscu, w którym płetwonurkowie przeczesywali dno, rzeka jest głęboka na cztery, pięć do sześciu metrów. Akcję utrudniał brak przejrzystości w wodzie, zalegające konary drzew naniesione przez wodę powodziową oraz silny nurt. Jeśli rzeczywiście zaginiony mężczyzna skoczył z mostu do Dunajca, to prawdopodobnie nurt mógł go przemieścić dalej. Obszar rzeki jest tak duży, że nie ma możliwości przeszukać całego koryta Dunajca, który wpada potem do Jeziora Rożnowskiego - mówił Dariusz Gerhardt, prezes sądeckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwszy trop okazał się tym właściwym?

Płetwonurkowie WOPR przeszukujący okolicę 2 kilometry dalszej, niż poprzednio, poinformowali, że w wodzie rzeczywiście znajdują się zwłoki młodego mężczyzny. Po wyłowieniu ciała wiele wskazuje na to, że pierwsza hipoteza, mówiąca o utonięciu mogła była prawdziwa.

Śledczy już teraz mówią, że nawet bez analizy laboratoryjnej można dostrzec wielkie podobieństwo między złowionym ciałem, a 29 latkiem, jednak wciąż do mediów nie trafiło oficjalne potwierdzenie jego tożsamości. Teraz przed policją stoi wyzwania ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News