Kryzys u Lewandowskich. Anna ma dość, jest wściekła

Kryzys u Lewandowskich. Anna ma dość, jest wściekła

Anna Lewandowska w swoim małżeństwie pomimo wielu doniesień wcale nie ma tak lekko. Małżonkowie przeżywają w tym momencie nie lada kryzys. Żona światowej sławy piłkarza Roberta Lewandowskiego musi się zmagać z wieloma problemami. Teraz w wywiadzie mówi wprost, że ma dosyć.

Małżeństwo Lewandowskich przez wielu uważane jest za istną sielankę. Para bez wątpienia nie musi się martwić o kwestie finansowe, a to one bardzo często są zmorą małżeństw. Jednak małżonkowie borykają się ze znacznie groźniejszymi problemami, które doprowadziły już nie jedno małżeństwo do rozpadu. W jednym z wywiadów Anna Lewandowska wylewa swoje żale i trzeba przyznać, że jest ich dużo.

Anna Lewandowska szczerze o trudach małżeńskich

Według wielu Polaków Anna Lewandowska nie ma powodów do narzekania. Ma kochającego męża, uroczą córeczkę, piękny dom i wiele innych rzeczy, o których marzy wiele osób. Jednak to, czego nie ma, jest czas spędzony w rodzinnym gronie. Para bardzo intensywnie poświęciła się swojej pracy. Robert jest praktycznie nieobecny w domu ze względu na mecze. Anna przez to została sama z córką w ogromnym domu. Żona piłkarza pomimo wielu obowiązków przy dziecku nie chce przerywać swojej pracy. Jest jej jednak bardzo ciężko pogodzić życie zawodowe z macierzyństwem. Córka cały czas domaga się jej uwagi, co bardzo utrudnia jej nagranie nawet krótkiego filmiku.

 - Nieprzespane noce, Robert grający co 3 dni. Na początku nie miałam pomocy, często zasypiałam na dywanie, gdzie popadnie. Byłam sama. Bałam się, że ze zmęczenia zasnę przy Klarze - przyznaje Anna Lewandowska.

Lewandowska przyznaje, że bywały momenty, gdy miała już wszystkiego dość. W takich chwilach potrafiła bardzo długo płakać, zdarzyło się jej to nawet podczas kąpieli Klary. W tamtych chwilach bardzo silnie odczuła brak męża oraz najbliższych.

 - Tak mi łzy leciały, tak płakałam, że Robert pojechał, że będziemy przez tygodnie same. Bardzo mi było smutno - dodaje.

Teraz czekają ją kolejne ciężkie chwile, niedługo będzie ich piąta rocznica ślubu, niestety ze względu na mundial nie będą mogli spędzić tego dnia razem. Dodatkowo według ustaleń mediów Robert niebawem chce pożegnać się ze swoim aktualnym klubem Bayernem Monachium. Będzie się to wiązało z przeprowadzką, Anna Lewandowska przyznaje, że nie jest z tego powodu zadowolona. Robert znów będzie musiał walczyć o swoją pozycję w klubie przez, co będzie miał jeszcze mniej czasu dla rodziny. Według ostatnich doniesień piłkarz ma podpisać kontrakt Juventusem Turyn. Czy Annie Lewandowskiej uda się odnaleźć spokój w słonecznych Włochach? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Seksualny skandal przed mundialem! Piłkarze zrujnowali swoje małżeństwa
  2. Popek zatrzymany przez policję! Nagranie trafiło do sieci
  3. Beauty porady od Meghan Markle. Musisz to znać!
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News