Przechodzili małżeński kryzys, odbijało się w sypialni. Mąż postanowił się zemścić, wszystko wrzucił do sieci

Przechodzili małżeński kryzys, odbijało się w sypialni. Mąż postanowił się zemścić, wszystko wrzucił do sieci Źródło: Unsplash Priscilla Du Preez

Kryzys małżeński przechodziło każde małżeństwo z dłuższym stażem, jednak ta para nie mogła dojść do porozumienia od dłuższego czasu. Najgorszym skutkiem ciągłych kłótni było zaniknięcie ognia, który jeszcze do niedawna rozpalał ciała małżonków i nie pozwalał spokojnie przespać nocy. Mąż, nie mogąc wpłynąć na żonę, zdecydował się na zemstę. Wszystko wrzucił do sieci.

Kryzys małżeński to rzecz zupełnie naturalna, gdyż każda bliska relacja miewa swoje lepsze i gorsze dni. Ta para nie mogła dojść do porozumienia, a wszystko odbijało się w sypialni, mąż nie mógł tego dłużej znieść. Zdecydował się zemścić na swojej żonie i udowodnić jej, że nie ma racji. Finał ich kłótni znalazł się na jednym z popularnych portali.

Para od jakiegoś czasu przechodziła kryzys małżeński

Kryzys małżeński to poważny problem i konieczne jest zaangażowanie obydwu stron w to, by rozwiązać pojawiające się problemy. Mężczyzna zauważył, że nie jest już z żoną tak blisko jak jeszcze do niedawna. Szczególnie mocno odczuwał w kwestiach łóżkowych. Ich pożycie praktycznie zanikło, przez miesiąc nie mógł namówić żony do sypialnianych igraszek, ta pozostawała nieugięta i twardo stawiała na swoim. Zirytowany brakiem seksu mąż zdecydował się przeprowadzić odwet. Wszystko zgrał tak, by żona dowiedziała się o tym, kiedy on będzie w podróży służbowej. Dumny z siebie opublikował plan i jego wykonanie w serwisie Reddit.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Stworzył bardzo osobliwą listę

Mężczyzna nie mógł dojść do porozumienia z żoną i zażegnanie kryzysu małżeńskiego wydawało się wręcz niesamowite. Jasno komunikował swoje potrzeby seksualne, lecz żona przez cały miesiąc odmawiała współżycia. W końcu, krótko przed wylotem na podróż służbową stworzył wyjątkową listę, którą podzielił się w internecie. Zanim to jednak zrobił, wysłał ukochanej maila z załączonym dokumentem, w liście zawarte były wszystkie powody, dla których jego żona odmówiła mu seksu w ostatnim miesiącu. W sieci zawrzało, internauci byli mocno podzieleni, ale nie brakowało głosów zrozumienia dla sytuacji mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat NFZ dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już 15 czerwca, podano kluczowe szczegóły

2. Najgorsze znaki zodiaku w historii. Lepiej trzymać się od nich z daleka, są mistrzami manipulacji

Czy zażegnał kryzys małżeński?

Zaraz obok daty w dokumencie znaleźć można odpowiedź kobiety "tak lub nie" oraz powód. Wśród wymienionych przez jej męża wymówek stosowanych przez ukochaną, znalazły się takie jak fakt, że seksu nie będzie, gdyż kobieta musi rano wcześnie wstać, nie czuje się zbyt dobrze, wykręcała się także koniecznością wzięcia prysznica czy oglądaniem powtórek ulubionego serialu. Pozbawiany seksu mąż słyszeć miał jeszcze, że kobieta jest przejedzona, zdarzało jej się także podważać własną urodę i wykorzystywała to jako argument. Ciekawe, czy w ten sposób mąż zażegnał swój kryzys małżeński, można mieć co do tego wątpliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  2. Mariusz Pudzianowski zrobił fanom prezent na dzień dziecka. Pokazał zdjęcie, gdy był chłopcem. Nie poznacie go (FOTO)
  3. Nikt nie wiedział kim jest piękna dziewczyna z portretu. Po wielu latach porażająca prawda wyszła na jaw
  4. Zauważyła, że codziennie jest obserwowana przez dziurę w płocie. Gdy poznała prawdę, jej reakcja zwaliła sąsiadów z nóg
  5. Roczny chłopiec cierpiał przy każdym szczotkowaniu włosów. Gdy rodzice zabrali go do lekarza, nie mogli uwierzyć w straszną diagnozę
  6. Pani Dorota podjęła cudowną decyzję dla ciebie i wszystkich. Zaprasza każdego, otworzyła pole truskawek

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News