Kryzys Anny Marii Jopek. Piosenkarka przeżywa dramat

Kryzys Anny Marii Jopek. Piosenkarka przeżywa dramat

Anna Maria Jopek jest znaną artystką, którą Polacy kojarzą z lirycznymi, delikatnymi balladami. Teraz piosenkarka przeżywa dramat. W jej życiu osobistym nastały czasy kryzysu. 

Anna Maria Jopek jest żoną Marcina Kydryńskiego. Piosenkarka zawsze utrzymywała, że był on jej pierwszą, prawdziwą, wielką miłością i mężczyzną, przy którym odkryła swoja cielesność. Ich związek zawsze był jednak burzliwy. Kiedy się pobierali, artystka była przekonana o swojej bezpłodności. Ostatecznie z ich związku narodziło się dwóch synów - Staś i Franek. Para stale rozchodziła się i schodziła.

Anna Maria Jopek przeżywa najgorsze chwile swojego życia

Jednak kiedy oboje w podobnym momencie stracili ojców - Anna Maria Jopek tatę, również śpiewaka Stanisława Jopka, a Marcin Kydryński ojca, legendę wśród konferansjerów - Lucjana Kydryńskiego, wrócili do siebie, czując kruchość i ulotność życia. Niestety, lekcja od losu nie starczyła im na długo. Wkrótce obchodzić będą 20 rocznicę ślubu, ale nic nie wskazuje na to, by spędzili ją razem, ciesząc się swoją obecnością i miłością. Odkąd ich synowie dorośli, małżonkowie poszli swoimi ścieżkami. Jak czytamy w tygodniku Rewia o Kydryńskim: "Czas i umiejętności menadżerskie poświęcać zaczął pochodzącej z Wysp Zielonego Przylądka 42-letniej wokalistce Lurze". Jopek zamiast cieszyć się piękną, okrągłą rocznicą ślubu przeżywa najgorsze chwile swojego życia. Fakt, że mąż znalazł ukojenie w ramionach innej nie wróży pojednania, a wręcz przeciwnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cały kraj żegna byłą pierwszą damę. Żałoba ogarnęła wszystkich
  2. „Zakaz aborcji jest antychrześcijański”. Polski duchowny uderza w biskupów
  3. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł