Krytykował PO, teraz dostał propozycje startu z jej list i zamierza skorzystać

Tomasz Cimoszewicz, syn byłego premiera Polski - Włodzimierza Cimoszewicza wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej na Podlasiu.

Co ciekawe, zamierzenia te krytykowane są przez ojca kandydata. Włodzimierz Cimoszewicz uważa, że syn nie powinien startować w wyborach, ponieważ jego zdaniem nie ma on żadnego własnego dorobku w działalności publicznej.

Sam zainteresowany twierdzi, że chce kandydować z list PO, ponieważ w jego opinii partia ta sprawnie przeprowadziła Polskę przez kryzys w UE – czytamy na portalu Onet.pl

Na portalu społecznościowym Twitter.com krąży screen z wypowiedziami Tomasza Cimoszewicza z czasów, gdy nie był jeszcze kandydatem Platformy Obywatelskiej, wielu internautów wytyka mu hipokryzję:

Dużo mówiło się też o starcie z list PO Tomasza Leppera, syna innego znanego polityka śp. Andrzeja Leppera. Jednak wielu polityków tej partii buntowało się na wieść o kandydaturze Leppera. Ostatecznie władze koszalińskiej PO, regionu z którego miał ewentualnie startować zapowiedziały, że nie widzą miejsca dla tego polityka na swoich listach.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News