Afera na festiwalu w Sopocie! Kryszak na żywo zaatakował PiS

Afera na festiwalu w Sopocie! Kryszak na żywo zaatakował PiS Źródło: fot. wikimedia.org

Przedstawiciele wolnych zawodów słyną ze stania w opozycji do władzy. Artyści z racji swojej rozpoznawalności i częstych okazji do spotkań z tysiącami ludzi lubują się w dyskretnych atakach na polityków. Ostatnio, występując w Opolu, zrobił to Jerzy Kryszak. 

W niedzielę zakończyła się IV edycja SuperHit Festiwalu organizowanego na słynnej Oprze Leśnej w Sopocie. Ogromna impreza jest okazją do zaprezentowania się największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na tegorocznym festiwalu wystąpili m.in. Michał Szpak, Cleo, Doda, czy Popek. Kolejna edycja wielkiego artystycznego show organizowaną przez telewizję Polsat okazała się wielkim sukcesem komercyjnym i muzycznym. Wczoraj podczas ostatniego dnia imprezy na scenie zawitał Jerzy Kryszak, aktor i przede wszystkim satyryk. Piosenka, którą zaśpiewał, wywołała sporą sensację i na pewno złość przy ul. Nowogrodzkiej.

Jerzy Kryszak publicznie uderzył w PiS

Kiedy artysta pragnie uderzyć we władzę często, robi to dyskretnie, operując słowami tak, by nie było to jak najmniej oczywiste. Tak właśnie postanowił wyśmiać władzę Jerzy Kryszak. Słowa piosenki, którą wykonał gwiazdor, jednoznacznie wiążą się z polityką Prawa i Sprawiedliwości związaną z rozdawnictwem socjalnym i zwiększonymi wydatkami na cele społeczne. Słowa utworu Kryszaka bezpośrednio łączą się właśnie z tymi działaniami. - Nie zaśnij Rodaku Choć uśpić cię kasą Nie zaśnij Choć trwa marsz cwaniaków Ty trzymaj i poziom i fason - zaśpiewał Jerzy Kryszak. Wykonanie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem. Internauci pozostający w opozycji do PiS są zachwyceni. Piosenka szczególnie przypadła do gustu starszym fanom, którzy zachwycają się deklaracją satyryka. Tym bowiem skojarzyła się ona z najlepszymi latami polskich kabaretów, które specjalizowały się w omijaniu cenzury władz komunistycznych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusza NOWY program „plus”. Kobiety będą zachwycone
  2. Nikt nie zauważył, ale twarz Dudy się ZMIENIŁA. Co się stało prezydentowi?
  3. Nie tylko Brejza. Kolejny polityk ofiarą podpalenia
źródło: Twitter.com/Telewizja Polsat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News