Krystyna Pawłowicz została ZMIAŻDŻONA! Ataki z każdej strony

Krystyna Pawłowicz została ZMIAŻDŻONA! Ataki z każdej strony Źródło: fot, youtube.com/tvrepublika

Krystyna Pawłowicz w ogniu ataków. Członkini PiS ponosi właśnie wielkie konsekwencje swoich słów z dnia 11 listopada. Czy taki odzew spowoduje, że kobieta przestanie udzielać się publicznie?

Krystyna Pawłowicz znowu zszokowała. Parlamentarzystka PiS była ostatnio bardzo obecna w swoich social mediach. Kobieta bardzo mocno komentowała zamieszanie w związku z organizacją 11 listopada. Okazało się, że obraziła bardzo wpływową postać. Krytyka w stronę kobiety jeszcze nigdy nie była tak duża. 

Krystyna Pawłowicz zaatakowana

Święto 11 listopada było wyjątkowo emocjonalne dla posłanki Krystyny Pawłowicz. Kobieta przez cały dzień obchodów uroczystości była bardzo obecna na swoich social mediach. W trakcie dnia parlamentarzystka zauważyła w internecie zdjęcie mężczyzny, który był uczestnikiem Marszu Niepodległości. Kobieta postanowiła je skomentować w swoim - dalekim od parlamentarnego - stylu. Zaczęła insynuować, że przedstawiony na fotografii starzec z tabliczką "Konstytucja" jest niespełna rozumu i jest opłacany przez opozycję. Nie wiedziała jednak, że mówi o pierwszym prezesie Amnesty International w Polsce. Bogusław Stanisławski na samym początku lat 90. założył Polski oddział Amnesty International. Za swoją działalność został charytatywną został odznaczony orderem "Polonia Restituta". Mężczyzna widząc, jak odbiera go Pawłowicz, postanowił odpowiedzieć jej za pomocą swojego Facebooka. - Chciałbym, żeby wiedziała, iż jej komentarz w jakimś sensie mnie nobilituje poprzez znalezienie się w gronie wspaniałych osób, które pozostaną na zawsze zapisane złotymi literami w polskiej historii, a których godność zdążyła swoimi słowami znaczne wcześniej podeptać - napisał StanisławskiDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jurek Owsiak komentuje sprawę

Samo zamieszanie spowodowane mało eleganckimi wypowiedziami Pawłowicz wywołało wielkie zamieszanie wśród polskich internautów, którzy zaczęli atakować niepokorną polityk. W komentarze i krytykę zachowania posłanki włączył się także Jerzy Owsiak. Szef WOŚP zaprosił mężczyznę jako gościa honorowego kolejnej edycji finału imprezy - Jeśli mogę teraz zaprosić pierwszego gościa do studia 27. Finału WOŚP, 13-go stycznia – będzie to Bogusław Stanisławski. Panie Bogusławie, z wielką przyjemnością i zaszczytem uścisnę Pana dłoń. Zresztą pewnie będę mógł zrobić to w imieniu wszystkich, z którymi tworzymy razem ten niezwykły moment wspólnego grania w Polsce i na całym świecie. Życzę Panu wszystkiego dobrego! Pana niesamowity spokój i wielki styl, w jakim potrafi Pan się zmierzyć z tak przykrą dla Pana sytuacją, niech będzie lekcją dla nas wszystkich – napisał na swoim Facebooku OwsiakNajlepsze newsy dnia:

  1. Afera w TVN24! Żona Ziobry nagle zadzwoniła podczas programu na żywo
  2. Pawłowicz bezlitośnie zniszczona! Z tego się nie pozbiera?
  3. „Uśmiech na twarzy Kaczyńskiego”. Politycy komentują nową partię polityczną
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł