To zamknie Pawłowicz usta na długo! Brutalne

To zamknie Pawłowicz usta na długo! Brutalne

Krystyna Pawłowicz pozostaje jednym z "awanturniczych" filarów Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka nie poprzestaje w swych agresywnych wypowiedziach, które obiegają świat przede wszystkim z jej profilu na Twitterze. Tym razem w bezpardonowych słowach obraziła założyciela Amnesty International w Polsce. Sprawa może skończyć się pozwem sądowym!

Krystyna Pawłowicz nie zwalnia tempa. Jej kolejne wypowiedzi publiczne pozostają jak oliwa dolewana do ognia jakim jest dziś polska polityka. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Pawłowicz jest niczym "żołnierz dobrej zmiany". Zaognia wszelkie możliwe dyskusje prowadząc je coraz częściej w stronę... sal sądowych.

Kolejny agresywny wpis. Krystyna Pawłowicz stanie przed sądem?

Tym razem poszło o jeden z ostatnich komentarzy pod zdjęciem, na którym umieszczono założyciela Amnesty International (największej międzynarodowej organizacji pozarządowej) w Polsce, Bogusława Stanisławskiego. 86-latek został namierzony w zawieszce z dużym napisem "Konstytucja", który jasno wyraził sympatie polityczne. Taka postawa nie przeszła bez echa Krystyny Pawłowicz. Posłanka postanowiła podzielić się z społecznością Twittera swoimi wyrazistymi poglądami. - Co oni z tego starszego człowieka zrobili...? Zamiast nakarmić i odprowadzić do domu, to ledwo stojącemu na zimnie starszemu człowiekowi zawiesili jakiś śmieć na szyi, by publicznie poniżał sam swą godność. Pewnie robi to za jakieś marne grosze. Łobuzy! - napisała niedawno na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Burza po wpisie. Będą reakcje?

W sieci rozgorzała potężna awantura. Nie pierwszy raz pojedynczy wpis w mediach społecznościowych uruchomił lawinę komentarzy. Sęk w tym, że dla Pawłowicz może się to skończyć sądowym pozwem. Sam założyciel polskiej AI odnosi się do sprawy z chłodnym dystansem. Twierdzi, że "pogarda w komentarzu nie jest w stanie go obrazić". - Za to daje świadectwo o Krystynie Pawłowicz, która "obraża najwyższe prawo Rzeczypospolitej, Konstytucję, pamięć odzyskania przez polskie państwo niepodległego bytu - cytuje pierwszego szefa AI w Polsce Wirtualna Polska. Sprawa będzie miała jednak dalszy tok. O konsekwencje dla posłanki Pawłowicz w Sejmie wniósł Rzecznik Praw Obywatelskich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zamierzam skierować wystąpienie do Komisji Etyki Poselskiej, bo tej sprawy nie należy zostawić bez reakcji - powiedział dla Onetu Adam Bodnar. A na tym nie koniec. Przy woli walki o poziom dyskusji swoje wsparcie gwarantuje Stanisławskiemu jeden z warszawskich mecenasów. Sam nie ma wątpliwości, że Pawłowicz przesadziła i nawet "szczucie" jest tutaj słabym określeniem. - Jeśli spór polityczny polega na szczuciu, to to już jest zezwierzęcenie władzy - powiedział mecenas Jacek Dubois, cytowany przez Onet.pl. Nadmienił przy tym, że tylko walcząc w sądzie można przeciwstawić się praktyce słownej, stosowanej od dłuższego czasu przez Pawłowicz. Czy przegrana w sądzie sprawiłaby, że Pawłowicz zmieni swój cięty język w dyskusji publicznej? Dziś wydaje się do niemożliwe. screen Onet.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Doigrała się! Pawłowicz wyleci z PiS? Mają jej dość
  2. Pawłowicz totalnie odleciała! Brutalnie zaatakowała starszego mężczyznę
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
źródła: wp.pl, onet.pl, twitter.com Następny artykuł