Pawłowicz bezlitośnie zniszczona! Z tego się nie pozbiera?

Pawłowicz bezlitośnie zniszczona! Z tego się nie pozbiera? Źródło: Fot. YouTube/ Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Krystyna Pawłowicz zyskała rozgłos dzięki swojej słynnej agresji i zamiłowaniu do prowokowania skandali. Wieloletnia posłanka PiS niestety nie przestaje w tej kwestii zaskakiwać. Bez pamięci oddana słowu Jarosława Kaczyńskiego działaczka spotkała się wczoraj ze zdecydowaną odpowiedzią obrażonej przez siebie osoby.

Krystyna Pawłowicz, choć może nie zna się na polityce i nie wiadomo właściwie, dlaczego zasiada w Sejmie już od siedmiu lat, potrafi dać znać o swoim istnieniu w najprostszy ze sposobów - szokowaniem opinii publicznej. To właśnie ona jest gwiazdą jednego z najważniejszych zdjęć VII kadencji parlamentu III RP, na którym zajada się kanapką na Sali Posiedzeń. Cóż, być może gdyby nie ten posiłek nie mogłaby jeszcze lepiej dbać o Polskę...

Zaufana kobieta prezesa Prawa i Sprawiedliwości pomimo wszystko wykonuje niezwykle ważną dla wyborców pracę propagandową i informacyjną. Swoją działalnością w mediach społecznościowych narzuca pewną narrację, która z pewnością podoba się milionom Polaków.

Krystyna Pawłowicz nie przestaje zadziwiać

O ile nie dziwi już poziom chamstwa w oszczerczych często wpisach Krystyny Pawłowicz na Twitterze, o tyle zastanawia fakt, jak ogromna jest zawarta w posłance doza nienawiści wobec własnych rodaków, której prezentowanie nie przystaje osobie sprawującej godność posłanki na Sejm RP. Niedawno w oburzający sposób odniosła się do fotografii założyciela Amnesty International Polska Bogusława Stanisławskiego, który podczas Marszu Niepodległości otwarcie opierał się wielu uczestnikom pochodu, w szczególności władzom państwa z plakietką z napisem "Konstytucja" i własnym Orderem Odrodzenia Polski zawieszonymi na szyi. - Co oni z tego starszego człowieka zrobili? Zamiast nakarmić i odprowadzić do domu, to ledwo stojącemu na zimnie starszemu człowiekowi zawiesili jakiś śmieć na szyi, by publicznie poniżał sam swą godność. Pewnie robi to za jakieś marne grosze. Łobuzy! - napisała na Twitterze posłanka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Bogusławski, gdy tylko dowiedział się o oszczerstwach, odpowiedział niereformowalnej Pawłowicz. W tekście na stronie skwerwolnosci.eu.pl stwierdził, że "pogarda zawarta w tym komentarzu nie jest w stanie go obrazić". Zaznaczył jednocześnie, że słowa te obrażają ustawę zasadniczą RP i urąga niepodległościowemu dziedzictwu Polski. - Przez kilka dni byłem poza Warszawą – Wrocław, Oława, gdzie z inicjatywy Regionalnego Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej rozmawiałem z młodzieżą o naszej polskości i naszej europejskości. Nie miałem więc możliwości funkcjonowania wczoraj w Internecie, stąd też reaguję na to dotyczące mnie przez chwilę „zamieszanie w sieci” dopiero dzisiaj, po powrocie do domu i odpaleniu mojego laptopa. I powiem krótko tak: kto szukałby definicji na określenie szczytu podłości, odsyłam do haniebnego komentarza pod moim zdjęciem, skreślonego na tweeterze, autorstwa p. Krystyny Pawłowicz [...] Jestem na nim, stojąc z moimi przyjaciółmi, w milczeniu, vis a’vis pochodu radykalnych narodowców powiewających biało-czerwonymi przemieszanymi z flagami ze znakiem nacjonalistycznej falangi i faszystowskiej (włoskiej) Forza Nuova, niosących płonące flary, od czasu do czasu odpalających w naszym kierunku płonące race. Mam niewielki plakat z napisem „Konstytucja” i przewieszone na wstędze, wyjęte tego dnia z szuflady na wyjątkową okoliczność świętowania niezwykłej, setnej rocznicy odzyskania przez mój kraj niepodległości, zaszczycające mnie odznaczenie - pisze zaatakowany.

100-lecie odzyskania niepodległości w atmosferze politycznego skandalu

Dokładnie tydzień temu przez samo centrum m.st. Warszawy przeszedł liczący ponad 200 tys. osób pochód z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Świętowanie odbyło się w atmosferze politycznego skandalu. Najpierw Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji Marszu Niepodległości przez środowiska narodowe i nacjonalistyczne. Zanim Sąd Administracyjny uchylił jej decyzję, Prezydent RP wraz z Prezesem Rady Ministrów postanowili o utworzeniu własnego marszu na tej samej trasie, który objęty by został ochroną wojska i Żandarmerii Wojskowej, oraz nosiłby miano uroczystości państwowych. Następie, gdy już wiadomo było, że MN może przejść wyznaczoną wcześniej trasą, doszło do porozumienia jego organizatorów z władzami państwowymi. Uzgodniono, że pochód będzie jeden, ale na jego czele, oddzieleni o setki metrów od Marszu Niepodległości przejdą aparatczycy i notable na czele z Jarosławem Kaczyńskim i Andrzejem i tak też się stało.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda totalnie pogrążony! Już wszystko jasne, zostanie wezwany
  2. Tak niebezpiecznie za rządów PiS jeszcze nie było! Służby biją na alarm
  3. Żenująca kompromitacja! Spanikowany minister PiS uciekł z Sejmu
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
źródło: dorzeczy.pl Następny artykuł