Przypomnieli Pawłowicz zdjęcie sprzed lat. Wpadnie w szał

Przypomnieli Pawłowicz zdjęcie sprzed lat. Wpadnie w szał

Krystyna Pawłowicz znana jest przede wszystkim ze swego ciętego języka i kontrowersyjnych opinii, których nie boi się publicznie wyrażać. Tym razem sama została jednak postawiona pod ścianą przez internautów odpowiedzialnych za przypomnienie ciekawego faktu z jej życiorysu.

Politycy PiS bardzo często krytycznie odnoszą się do sposobu, w który Polska odeszła od komunizmu i stała się wolnym, niezależnym od wschodnich wpływów państwem. Kraj jest dla nich poniekąd tworem powstałym wskutek dogadania się elit PRL-u oraz niewielkiej grupy opozycyjnych działaczy.

Krystyna Pawłowicz - przemilczana przeszłość

Co ciekawe, rzadko wspomina się więc o obecności braci Kaczyńskich przy obradach Okrągłego Stołu. Politycy nie byli jednak jedynymi przedstawicielami późniejszego PiS w tym gronie. Internauci przypomnieli właśnie, że opozycyjną aktywistką przy Okrągłym Stole była także Krystyna Pawłowicz. Do sieci trafiło nawet zdjęcie posłanki z tamtego czasu.

Reakcja działaczki

W cieniu narracji obozu rządzącego, polityk nie ucieszy się więc prawdopodobnie z ponownego odkrycia dokonanego przez użytkowników portali społecznościowych. Najpewniej wkrótce skomentuje tę sprawę na swym koncie na Facebooku lub Twitterze. Krystyna Pawłowicz Fot. Twitter  1. PiS idzie po władzę absolutną. Wiemy, od czego Kaczyński zacznie
  2. Sensacja! To KONIEC Macierewicza w PiS
  3. Poseł obozu rządzącego WŚCIEKŁY na Kaczyńskiego za odebranie pensji
Następny artykuł