Przypomnieli Pawłowicz zdjęcie sprzed lat. Wpadnie w szał

Przypomnieli Pawłowicz zdjęcie sprzed lat. Wpadnie w szał

Krystyna Pawłowicz znana jest przede wszystkim ze swego ciętego języka i kontrowersyjnych opinii, których nie boi się publicznie wyrażać. Tym razem sama została jednak postawiona pod ścianą przez internautów odpowiedzialnych za przypomnienie ciekawego faktu z jej życiorysu.

Politycy PiS bardzo często krytycznie odnoszą się do sposobu, w który Polska odeszła od komunizmu i stała się wolnym, niezależnym od wschodnich wpływów państwem. Kraj jest dla nich poniekąd tworem powstałym wskutek dogadania się elit PRL-u oraz niewielkiej grupy opozycyjnych działaczy.

Krystyna Pawłowicz - przemilczana przeszłość

Co ciekawe, rzadko wspomina się więc o obecności braci Kaczyńskich przy obradach Okrągłego Stołu. Politycy nie byli jednak jedynymi przedstawicielami późniejszego PiS w tym gronie. Internauci przypomnieli właśnie, że opozycyjną aktywistką przy Okrągłym Stole była także Krystyna Pawłowicz. Do sieci trafiło nawet zdjęcie posłanki z tamtego czasu.

Reakcja działaczki

W cieniu narracji obozu rządzącego, polityk nie ucieszy się więc prawdopodobnie z ponownego odkrycia dokonanego przez użytkowników portali społecznościowych. Najpewniej wkrótce skomentuje tę sprawę na swym koncie na Facebooku lub Twitterze. Krystyna Pawłowicz Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS idzie po władzę absolutną. Wiemy, od czego Kaczyński zacznie
  2. Sensacja! To KONIEC Macierewicza w PiS
  3. Poseł obozu rządzącego WŚCIEKŁY na Kaczyńskiego za odebranie pensji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News