Chory pomysł! Krystyna Pawłowicz zapowiada leczenie gejów. "Będzie procedura"

Chory pomysł! Krystyna Pawłowicz zapowiada leczenie gejów. "Będzie procedura" Źródło: yt/Republika

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny szokuje swoją wypowiedzią. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek w polskim parlamencie rozbudziła dyskusję publiczną niesłychanie odważną deklaracją. Chce zabiegać o wprowadzenie przymusowego leczenia dla... homoseksualistów.

Krystyna Pawłowicz bez wątpienia w swojej karierze politycznej, swoimi wypowiedziami zdążyła zniechęcić do siebie wiele różnych środowisk. Jej najnowsza deklaracja z pewnością zostanie zaliczona do grupy najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi. Jednak sam temat, który poruszyła budzi nie tylko wielkie kontrowersje i oburzenie, niektórzy widzą w nim wiele sensu i logiki.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości napisała za pośrednictwem Twittera, w odpowiedzi na wpis redaktora naczelnego Super Expressu, kontrowersyjny komentarz. Redaktor Sławomir Jastrzębowski odniósł się do podpisanej przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego "deklaracji LGBT". Pod jego wpisem szybko znalazła się kontra Krystyny Pawłowicz, zapowiadająca, że dla homoseksualistów będzie przewidziana procedura leczenia. Nie wiadomo, czy był to tylko zwykły atak ze strony posłanki, czy też nieoficjalna zapowiedz działań społecznych kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości.

Krystyna Pawłowicz z odważną zapowiedzią na Twitterze

Sławomir Jastrzębowski napisał na swoim profilu krótkie zdanie, dotyczące rewolucyjnych zmian w Warszawie:

- Warszafka pyta: co dla gejów, co dla gejów?

To szybko spotkało się z odpowiedzią Krystyny Pawłowicz:

- Dla homoseksualistów będzie procedura leczenia.

Widocznie deklaracja prezydenta Warszawy nie przypadła pani poseł do gustu. Niezwykle kontrowersyjna zmiana przepisów spotkała się z niesłychanym wręcz sprzeciwem środowisk uznawanych za prawicowe, w szczególności Ruchu Narodowego, a także z wielką sympatią wśród partii uznających się za "postępowe", jak Wiosna Roberta Biedronia.

Deklaracja ta przewiduje wprowadzenie specjalnych przywilejów dla osób identyfikujących się jako LGBT. Między innymi chodzi tu o wybudowanie specjalnego hotelu dla takich osób, wprowadzenie do szkół osoby "zaufania", która ma pomagać takim dzieci radzić sobie z problemami, określanymi jako "nietolerancję". Ponadto przewiduje wprowadzenie do szkół i przedszkoli edukacji seksualnej dla dzieci w każdym wieku, według standardów WHO.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Leczenie homoseksualizmu - utopijne marzenia posłanki?

Mnóstwo krytyki spadło na posłankę PiS. Jej wpis został bardzo szybko usunięty, jednak do tego czasu zdarzyło go przeczytać wiele osób. wiele osób wskazuje jawny brak wiedzy Krystyny Pawłowicz, twierdząc, że orientacja seksualna jest czymś, czego nie da się wyleczyć.

Bardzo prawdopodobne jest, że posłanka nie dysponuje wiedzą na ten temat, gdyż w jej wypowiedzi nie było żadnego uzasadnienia. Jednak faktem jest, że już 100 lat temu prekursor psychologii - Zygmunt Freud - z powodzeniem prowadził terapie dla homoseksualistów i twierdził, że jest to jak najbardziej możliwe.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Jedna z najpiękniejszych sesji zdjęciowych w historii!
  2. Polsat zwerbował gwiazdę TVN do swojego serialu. Nie uwierzycie, o kogo chodzi
  3. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

źródło: planeta.fm

Następny artykuł