Reklama
Krystyna Pawłowicz w rozpaczy! Zdruzgotana posłanka pokazała inną twarz
Reklama

Krystyna Pawłowicz w rozpaczy! Zdruzgotana posłanka pokazała inną twarz

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła wszystkich, którzy znają jej codzienne zachowania. Okazuje się, że kontrowersyjna i nieszczędząca złośliwości posłanka Prawa i Sprawiedliwości może także przejawiać bardzo ciepłe uczucia. Polityk PiS we wzruszających słowach wspomniała zmarłą dzisiaj Jolantę Szczypińską.

Reklama

Krystyna Pawłowicz wielokrotnie szokowała swoimi wypowiedziami i bardzo agresywnymi zachowaniami. Polityk, która wzbudza kontrowersje nawet wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości, nie szczędziła dzisiaj pięknych słów zmarłej koleżance z sejmowej ławy - Jolancie Szczypińskiej. Czy tak wzruszająca i pełna emocji wypowiedź sprawi, że kobieta zacznie coraz bardziej pokazywać swoje delikatne, bardziej spokojne oblicze?

Krystyna Pawłowicz wprawia w zachwyt swoich krytyków

Najważniejszą wiadomością, którą od samego rana płynie ze strony Prawa i Sprawiedliwości, jest śmierć zasłużonej działaczki Jolanty Szczypińskiej. Kobieta w partii pełniła funkcję wiceprezesa, a także była związana bardzo bliską przyjaźnią z Jarosławem Kaczyńskim. Swoim odejściem sprawiła, że wielki smutek i żałobny nastrój udzielił się wszystkim parlamentarzystom. Do kondolencji włączyła się także Krystyna Pawłowicz, która po raz pierwszy od dawna napisała za pośrednictwem swojego Twittera coś, co nie było atakiem politycznym. - Zmarła nasza Koleżanka, Poseł Jola Szczypińska. Wielki żal. Niech Światłość Wiekuista Jej świeci na wieki. Pamiętam, jak na dużym zgromadzeniu wystrojeni medycy przechodzili obok, Ona też wystrojona pomogła leżącemu na jezdni staremu zabrudzonemu człowiekowi... - wspomina posłankę Pawłowicz. Obserwatorzy kobiety są zadziwieni, na jak wiele pozytywnych słów stać było posłankę, która nie kojarzy się z tak miłymi i pełnymi ciepła wypowiedziami.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Kondolencje nie tylko z prawej strony politycznej barykady

Pomimo tego, że posłanka Szczypińska zawsze była kojarzona z prawicowymi albo centroprawicowymi ugrupowaniami, to głosy żalu rozbrzmiewają także ze strony polityków zwaśnionych z poglądami prezentowanymi przez zmarłą polityk. O przedstawicielce Prawa i Sprawiedliwości postanowił się wypowiedzieć nawet sam Robert Biedroń, który wielokrotnie krytykował partię rządzącą. - Nie żyje posłanka Jolanta Szczypińska. W polityce wiele nas różniło, ale łączyła miłość do zwierząt i naszego Słupska. Oby Pani tam gdzieś miała nadal swoje kochane miasto i pełno, pełno braci i sióstr mniejszych wokół siebie - napisał były poseł Ruchu Palikota. Jak widać, śmierć tak ciepło wspominanej przez kolegów z Sejmu osoby była wielkim wstrząsem, który na chwile zatrzymał falę wzajemnej nienawiści między zwalczającymi się partiami politycznymi. Szkoda, że dopiero tak dramatyczne wydarzenia potrafią zjednoczyć walczące na co dzień opcje polityczne.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rozenek paraduje po Warszawie bez sukienki! „Małgosia może ubierać się jak chce”
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Gessler właśnie szokuje w Lidlu! Wygląd gwiazdy PRZERAŻA, co się stało?!
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?