Krystyna Pawłowicz znów zaatakowała. "Brońcie dzieci od zarazy"

Krystyna Pawłowicz znów zaatakowała. "Brońcie dzieci od zarazy" Źródło: Wikipedia

Krystyna Pawłowicz z kolejnym kontrowersyjnym wpisem w mediach społecznościowych! Tym razem posłanka Prawa i Sprawiedliwości zwróciła się do Rafała Trzaskowskiego, a także do rodziców polskich dzieci. Kobieta chce działać w związku z planami prezydenta stolicy.

Krystyna Pawłowicz jest znana z tego, że bardzo często wygłasza bardzo kontrowersyjne poglądy, które nie znajdują zrozumienia wśród społeczeństwa. Niektórzy pisali nawet, że powinna ona jak najszybciej przestać obrażać polityków oraz zwolenników opozycji, bo szkodzi to nie tylko wizerunkowi jej samej, ale również jej partii.

Kobieta nie decyduje się jednak na zakończenie działalności na Twitterze. To właśnie za pośrednictwem tego serwisu najczęściej przekazuje ona swoje poglądy. Kolejne jej słowa opowiadają o planach Rafała Trzaskowskiego na najbliższe miesiące. Posłanka po raz kolejny nie zgodziła się z prezydentem Warszawy.

Krystyna Pawłowicz ostro o Trzaskowskim

Polityk Prawa i Sprawiedliwości znana jest ze swoich radykalnych, kontrowersyjnych poglądów. Postanowiła je wyrazić także tym razem, gdy skomentowała decyzje podjęte przez Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zapowiedział ostatnio, że edukacja seksualna dla dzieci ulegnie zmianie. Plan polityka wzbudza kontrowersje i powoduje wiele dyskusji w społeczeństwie, bo część osób kategorycznie nie zgadza się na ten program nauczania.

Swoje oburzenie wyrażają także posłowie partii rządzącej, wśród których jest Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS-u wyraziła swoje niezadowolenie na Twitterze, zwracając się bezpośrednio do Rafała Trzaskowskiego. Mężczyzna usłyszał słowa krytyki od parlamentarzystki.

- Panie Trzaskowski, antycywilizacyjna „deklaracja” jest pana prywatną sprawą. Podlega pan Konstytucji Polski i ma obowiązek respektować prawa rodziców do wychowywania dzieci, wolność gospodarczą, kompetencje demokratyczne wyborców, organizację państwa i polski kod kulturowo-historyczny. Rodzice, brońcie godności swych dzieci od zarazy! - twierdzi Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz krytykuje prezydenta

Głos kontrowersyjnej reprezentantki rządzących pojawił się w związku z zapowiedziami wprowadzenia nowego planu edukacji seksualnych dla najmłodszych. Jak się okazuje, ma on obejmować także dzieci, które dopiero zaczynają swój pobyt w strukturach szkolnych, a także uczęszczające do przedszkola. Wiele osób nie zgadza się z działaniami Rafała Trzaskowskiego.

Oburzenie wywołuje przede wszystkim to, czego mają dowiadywać się najmłodsze dzieci. Okazuje się, że już w szkole podstawowej poznają one wiele szczegółów dotyczących relacji seksualnych. Nie podoba się to wielu rodzicom, którzy już teraz oświadczają, że nie zgadzają się na takie wychowywanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapowiadali, że dołożą wszelkich starań, by mieszkańcy Warszawy nie byli zmuszeni do posyłania swoje dzieci na dodatkowe lekcje edukacji seksualnej. Nie wiadomo jednak, czy ich działania przyniosą oczekiwany skutek, bo prezydent stolicy jest zdecydowanym zwolennikiem wprowadzenia nowych zasad.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News