Krystyna Pawłowicz tryumfuje. Wyśmiała sprawcę wybicia okien w jej biurze

Krystyna Pawłowicz tryumfuje. Wyśmiała sprawcę wybicia okien w jej biurze Źródło: Onet News

Krystyna Pawłowicz z humorem i ironią skomentowała niedawny incydent w pobliżu jej biura wyborczego w podwarszawskim Sulejówku. Na swoim profilu na Twitterze kilkukrotnie odniosła się do sprawy.

Krystyna Pawłowicz i jej działalność polityczna wzbudzają w Polakach skrajne emocje. Do tego stopnia, że zagorzali przeciwnicy posłanki posunęli się niedawno do agresji fizycznej i zdemolowali oka jej biura.

Posłanka poinformowała o zdarzeniu na swoim profilu na Twitterze. W swoim stylu połączyła informację z "krwistym" komentarzem.

Krystyna Pawłowicz o ataku na swoje biuro poselskie. "Sprawca trafił w okno pokoju obok"

- W filii mojego biura poselskiego w Sulejówku szczuci na PIS i na mnie fani opozycji znowu wyrządzili szkodę. Wcześniej oblali okna i ścianę budynku czarną farbą. Wczoraj wieczorem wybito w oknie szybę - pisała, nadmieniając, że widzi przyczynę tej agresji w "szczuciu i prowokacji" lewackich mediów. 

Dziś posłanka o sprawie pisała już inaczej.

- Sprawca, mimo zamiaru zbicia szyby w pokoju mojego biura, zza płotu trafił w okno pokoju obok, którego akurat nie wynajmuję, o czym nie wiedział. Informacja o biurze wisiała między dwoma oknami. Zamiar był oczywisty. Oto skutki wezwań do "rzucania kamieniami w dinozaura" - napisała wczoraj Krystyna Pawłowicz.

Nie zamierza ścigać sprawców

Posłanka dała też do zrozumienia, że nie zamierza ścigać sprawców dewastacji. Zwróciła uwagę na brak monitoringu i fakt, że "kodziarzy złapanych na video na oklejaniu jej biura poselskiego jakimiś antypisowskimi papierami sąd uniewinnił".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szkoda czasu, politycy PIS są pozbawieni dziś ochrony sądowej - napisała w jednym z komentarzy.

Posłanka kończy z biurem i polityką

W odpowiedziach na kolejną żywiołową dyskusję, która wywiązała się pod jej wpisem, wyjaśniła też, że wkrótce zamknięta zostanie filia jej biura w Sulejówku. Ma to związek z ogłoszonym przez Krystynę Pawłowicz w grudniu rozbratem z polityką. 

- Filię biura w Sulejówku wkrótce i tak likwiduję, bo kończę swą kadencję. Biuro przejmie inny poseł PIS - napisała na Twitterze.

  1. Znamy PŁEĆ DZIECKA Ewy Farnej! Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie w ciąży
  2. Zdjęcia Dominiki Gwit PRZED I PO schudnięciu. Ciężko w to uwierzyć! 
  3. Internauci turlają się ze śmiechu. Co Magda Gessler wymyśliła przed tłustym czwartkiem?
  4. TVN przekazał tragiczne informacje. Nie żyje najwybitniejszy polski naukowiec
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!
  6. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się

źródło: Twitter

Następny artykuł