Krystyna Pawłowicz
Onet News
Mateusz Wysokiński - 18 Marca 2019

Pawłowicz brutalnie upokorzona w sieci. "A Pani co doiła?"

Krystyna Pawłowicz została brutalnie upokorzona. Parlamentarzystka, która słynie z budzącego emocje zachowania w social mediach, została zaatakowana w sposób, jakiego nie mogła się spodziewać. Czy riposta członka opozycji w jej stronę sprawi, że parlamentarzystka nie będzie już tak bardzo atakować przeciwników politycznych w internecie?

Krystyna Pawłowicz, dzięki swoim ostatnim wypowiedziom na Twitterze, znów znalazła się w centrum zainteresowania obserwatorów polskiej sceny politycznej. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zasłynęła atakami skierowanymi w mniejszości seksualne, jak też Roberta Biedronia, którego chciała zdyskredytować. Tym razem jednak role się odwróciły i to Pawłowicz znalazła się w roli ofiary. Powodem utrapienia posłanki był rzecznik PSL, Jakub Stefaniak, który wykpił parlamentarzystkę przed tysiącami internautów.

Krystyna Pawłowicz upokorzona. Niespodziewany atak ze strony rzecznika PSL

Do starcia między Pawłowicz a Stefaniakiem doszło z powodu dużej aktywności rzecznika PSL na swoich social mediach. Polityk "Ludowców" postanowił zażartować z premiera Mateusza Morawieckiego i w kpiących słowach odniósł się do prób pozyskiwania przez Prawo i Sprawiedliwość elektoratu zamieszkującego wieś, czyli jednego z bastionów Polskiego Stronnictwa Ludowego.

- Dzieła wybrane PiS: Młody Morawiecki po wydojeniu krowy i pracy cepem wypatruje Boeinga PLL Lot – napisał Jakub Stefaniak na Twitterze.

Wpis ten wzbudził mieszane uczucia wśród internautów, a jedna z użytkowniczek portalu zaapelowała do przedstawiciela opozycji, by ten przeprosił za swoje zachowanie. Wtedy też do dyskusji dołączyła Krystyna Pawłowicz, która chciała zaatakować rzecznika "Ludowców"

- Nie musi, nie ma zdolności honorowej. Ma skojarzenia tylko ze swym najbliższym otoczeniem. – napisała posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Część internautów poparła Pawłowicz i stwierdziła, że takie uwagi są "wyjątkowo niskich lotów" i poseł PSL "jest bliski głośnego upadku"

- Nie będzie głośny, bo ten człowiek siedzi blisko dna. - odpowiedziała Pawłowicz.

Wtedy też do dyskusji powrócił Stefaniak, który postanowił zakończyć wymianę zdań celną ripostą.

- Chyba jednak nie siedzę blisko, by bym słyszał, jak Panna Krysia puka od spodu – odpowiedział przedstawiciel Ludowców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieKatarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieCzytaj dalej

Czy Jakub Stefaniak przesadził?

Po wypowiedzeniu tych mocnych słów, nie poprzestał na atakowaniu i zapytał posłankę "co dzisiaj doiła?".

Internauci byli bardzo podzieleni co do postawy posła. Niektórzy zaczęli wypominać wypowiedzi Pawłowicz i cieszyć się, że posłanka została zaatakowana w podobny sposób, jak sama obraża opozycję i przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Bardziej przychylne posłance głosy powiedziały jednak, że to poseł PSL dał się ponieść emocjom i nie powinien aż w takich słowach atakować polityk partii rządzącej.

„Toż to zwykłe grubiaństwo. Jest pan jednym z powodów niskiego poparcia PSL-u”, „Poziom rzecznika PSL. Jaka partia, taki poziom” – komentowali zachowanie rzecznika Polskiego Stronnictwa Ludowego oburzeni internauci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym aktorem. Dziś to on jest największą gwiazdą polskiego kina
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

taniec z gwiazdamiJurorka Tańca bije rekordy żenady! Z nikim się nie liczyCzytaj dalej

źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News