To na pewno miało być publiczne? Krystyna Pawłowicz wrzuciła zdjęcie półnagich mężczyzn

To na pewno miało być publiczne? Krystyna Pawłowicz wrzuciła zdjęcie półnagich mężczyzn Źródło: YouTube/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Krystyna Pawłowicz pokazała na swym profilu na Twitterze naprawdę zaskakujące zdjęcie. Internauci mogą zobaczyć na nim bowiem dwóch półnagich mężczyzn. Posłanka wykonała ten krok, aby po raz kolejny uderzyć w środowisko LGBT.

Krystyna Pawłowicz od dłuższego czasu bardzo aktywnie udziela się na Twitterze. Polityk Prawa i Sprawiedliwości używa go ostatnio najczęściej w celu dyskredytowania środowiska LGBT.

Krystyna Pawłowicz przyjmuje narrację Jarosława Kaczyńskiego

Działaczka, podobnie jak Jarosław Kaczyński, negatywnie wypowiada się na temat legalizacji związków partnerskich oraz adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Prezes ugrupowania rządzącego podczas niedawnej konwencji partii w Katowicach odniósł się między innymi do głośnej opinii Pawła Rabieja, dotyczącej drugiej z przytoczonych kwestii.

- Dzisiaj muszę znów podziękować za szczerość panu wiceprezydentowi Warszawy, który po prostu postawił sprawę jasno: nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację. O afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to żeby miały prawo do tego, aby adoptować dzieci. My chcemy jasno powiedzieć: tu mówimy nie, a już w szczególności jeżeli chodzi o dzieci - stwierdził Jarosław Kaczyński.

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie dwóch półnagich mężczyzn

Swój negatywny stosunek do osób nieheteroseksualnych przedstawiła więc Krystyna Pawłowicz, która na swym koncie na Twitterze opublikowała zaskakujące zdjęcie. Zobaczyć można na nim dwóch półnagich mężczyzn. Jeden z nich trzyma drugiego na smyczy. Fotografia została najpewniej wykonana w czasie jednej z zagranicznych parad lub imprez. Część internautów zaczęła się zastanawiać, czy Krystyna Pawłowicz na pewno chciała upublicznić tę treść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Polacy, to co? Damy im POLSKIE DZIECI? Taki jest program Koalicji Europejskiej = PO, PSL i przystawek na wybory do UE... Oni zawsze chcieli w głównym nurcie z Niemcami... - napisała posłanka Prawa i Sprawiedliwości, której post wywołał bardzo mieszane emocje internautów.

Wielu z nich zarzucało działaczce całkowity brak tolerancji oraz manipulowanie opinią publiczną w celu osiągnięcia własnych politycznych korzyści. Sama Pawłowicz nie wydawała się jednak bardzo przejęta krytyką, stanowczo przystając przy swej kontrowersyjnej narracji.

Krystyna Pawłowicz o adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Krystyna Pawłowicz o adopcji dzieci przez pary homoseksualne

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. LIDL przygotował petardę w odpowiedzi na promocję Biedronki! Rodzice nie będą zadowoleni
  2. Wyjątkowo ważna rada papieża Franciszka dla wszystkich katolików
  3. Dramat w M jak Miłość. Uwielbiana bohaterka ma raka, zapadła w śpiączkę
  4. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  5. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy

Źródło: Super Express

Następny artykuł