To już szczyt chamstwa. Pawłowicz zwymyślała prezydenta Warszawy, jak nikogo innego

To już szczyt chamstwa. Pawłowicz zwymyślała prezydenta Warszawy, jak nikogo innego Źródło: Flickr - @Lukas Plewnia

Krystyna Pawłowicz jest znana przez swoje bardzo kontrowersyjne wypowiedzi, którymi atakuje posłów opozycji, a także wszystkich tych, którzy nie zgadzają się z jej opinią. Tym razem posłanka partii rządzącej zaatakowała prezydenta stolicy. Jej słowa są wyjątkowo dosadne.

Krystyna Pawłowicz postanowiła tym razem pokusić się o krytykę ostatnio zapowiadanych działań Rafała Trzaskowskiego. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywa swojej niechęci wobec prezydenta Warszawy, jednak do tej pory nie decydowała się na używanie takich słów wobec jego rządów.

Posłanka stwierdziła, że wypowie się publicznie na temat planowanych zmian w kwestii edukacji seksualnej najmłodszych, a także odwrócenia procesu dekomunizacji warszawskich ulic. Zwolennicy partii rządzącej już od dłuższego czasu wyrażają swój sprzeciw wobec tego, co ma zamiar zrobić Rafał Trzaskowski, jednak wygląda na to, że jego pomysł ostatecznie zostanie wprowadzony w życie.

Krystyna Pawłowicz o planie Trzaskowskiego

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że prezydent Warszawy ma zamiar niebawem spełnić swoją obietnicę uczynienia z Warszawy miasta przyjaznego środowiskom LGBT. W tym celu niebawem zajść mają ważne zmiany w edukacji seksualnej najmłodszych, które sprawią, że dzieci znacznie wcześniej zaczną nabywać wiedzę dotyczącą seksu.

Przez długi czas Krystyna Pawłowicz milczała w tej kwestii i nie zajmowała stanowiska, choć można było przewidzieć jej zdanie w tej sprawie. Po pewnym czasie doczekaliśmy się krótkiego komentarza na Twitterze.

- „Warszawiacy”! Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! „Inka” na śmietniku! Wybraliście krzewiciela komuny i macania waszych dzieci i wnuków! Hańba wam! - napisała posłanka PiS-u.

Krystyna Pawłowicz z kolejnym ostrym komentarzem

Pawłowicz zwróciła się tym razem do mieszkańców Warszawy, a zwłaszcza do tych, którzy głosowali na Rafała Trzaskowskiego, a teraz protestują przeciwko planom wprowadzenia programu edukacji LGBT. Jej zdaniem, to właśnie ci obywatele są winni obecnej sytuacji, którą bardzo trudno będzie w tym momencie zmienić.

Ponadto, podniosła ona także temat przywracania ulicom ich dawnych nazw, co zdaniem obozu rządzącego wprowadza jeszcze większe zamieszanie, choć w tym momencie sytuacja zaczęła wracać do normy. Data dodania wpisu jest nieprzypadkowa, bo posłanka podzieliła się swoimi przemyśleniami w Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Proces dekomunizacji trwał od ponad roku, ostatecznie udało się zmienić nazwy ulic na te proponowane przez polityków Prawa i Sprawiedliwości, jednak Rafał Trzaskowski postawił na dawne nazewnictwo. 

Do tej pory posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie decydowała się na tak ostre słowa względem żadnego z polityków, słowa skierowane do prezydenta Warszawy są więc wyjątkowo niespodziewane, a dla wielu wręcz bulwersujące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie do wiary! Wielki sekret Joanny Kulig wyszedł na jaw. Weronika Rosati wygadała się!
  2. Gwiazda "Na Wspólnej" bardzo mocno schudła. Czy aby nie przesadziła?
  3. Mało kto o tym wiedział. Tak pracowała Justyna Żyła zanim została celebrytką
  4. Rodzinna tragedia króla disco polo. Płakał jak dziecko, gdy zadzwonili z koszmarnymi informacjami
  5. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News