Krystyna Pawłowicz o Ryszardzie Terleckim
Wikipedia
Piotr Bernaciak - 8 Marca 2019

Pawłowicz obraziła już całą opozycję, teraz wzięła się za swoich. Tym razem oberwał Terlecki

Krystyna Pawłowicz znów wywołuje kontrowersje. Popularna posłanka zabrała głos w sprawie zachowania jednego z posłów. Nieoczekiwanie, krytyki doczekał się tym razem poseł partii rządzącej. Parlamentarzystka wypowiedziała się na temat Ryszarda Terleckiego.

Krystyna Pawłowicz często udziela się w mediach społecznościowych. Jej działalność w internecie najczęściej polega na krytykowaniu działań polityków partii opozycyjnych. Kilka dni temu wyraziła swoje zdanie na temat "planu LGBT", który ma zostać wprowadzony przez Rafała Trzaskowskiego. Tym razem krytyka posłanki skupiła się bardzo nieoczekiwanie na polityku Prawa i Sprawiedliwości.

Kolejną "ofiarą" słów, jakie wypowiedziała Krystyna Pawłowicz, został Ryszard Terlecki. Jeden z najważniejszych parlamentarzystów zasiadających w Sejmie z ramienia PiS-u jest obecnie bohaterem wielu internetowych memów w związku z bardzo nietypowym zdjęciem, jakie zamieścił kilka dni temu na swoim Twitterze.

Żona Wiśniewskiego wywróciła się na scenieŻona Wiśniewskiego przewróciła się na oczach milionów widzów. Niespodziewany komentarz PavlovićCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz o pośle PiS-u

Ryszard Terlecki zamieścił niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie w kamizelce kuloodpornej i z papierosem w ustach. Ku zdziwieniu samego posła, nie doczekał się on jednak żadnych słów uznania, stał się raczej obiektem żartów internautów. Można więc uznać, że znany polityk osiągnął efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Prawdopodobnie starał się on wyjść na osobę z dużym dystansem do siebie, jednak problem w tym, że udowodnił jedynie, że mu go brakuje. W momencie, gdy polityk zdał sobie sprawę z tego, że efekt nie jest taki, jak tego oczekiwał, zdecydował się na usunięcie wpisu, co spowodowało jeszcze więcej żartów z całej sytuacji.

Oliwy do ognia nieoczekiwanie dolała Krystyna Pawłowicz. Posłanka napisała, że jej zdaniem jej partyjny kolega nie powinien wygłupiać się. Nawiązała także do dzisiejszego Dnia Kobiet.

- Faceci bywają na cudzych frontach, bez broni i palą papieroski... Kobiety zaś bronią własnej Ojczyzny, odpowiednio wyposażone. Papierosków nie palą... - napisała znana polityk.

Krystyna Pawłowicz krytykuje kolegę z partii

Nieprzychylne były również komentarze internautów. Zdecydowanie wyrazili oni swój sprzeciw wobec takiego zachowania ważnego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Wygląda na to, że większość Polaków zdecydowanie nie życzy sobie, by reprezentujący ich parlamentarzyści chwalili się takimi fotografiami, zwłaszcza w momencie, gdy zupełnie nie pasuje to do ich publicznego wizerunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ola kwaśniewskaNajwiększe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówićCzytaj dalej

Z pewnością następnym razem Ryszard Terlecki poważnie zastanowi się nad zamieszczeniem podobnego zdjęcia. Niewątpliwie jednak dziwne jest zachowanie samej Pawłowicz, która dotychczas decydowała się na krytykowanie jedynie swoich oponentów politycznych. Niewykluczone, że chciała w ten sposób pokazać, że ma wielki dystans także do tego, co czasami robią członkowie jej własnej partii. Z pewnością ponownie udało jej się wywołać kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Ta wiadomość zelektryzuje pół Polski!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Owsiak zmieszał z błotem TVP. Setki tysięcy Polaków usłyszały prawdę
  4. Kobieta przyznała się na spowiedzi do zdrady męża. Reakcja "księdza" wyrywa z butów
  5. Obowiązkowa wymiana prawa jazdy dotknie każdego. Musimy być przygotowani na koszty

KlanGwiazda Klanu szokuje wyznaniem. Koszmarna choroba zabiera jej matkęCzytaj dalej

źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News