Wyciekły stenogramy Pawłowicz. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Wyciekły stenogramy Pawłowicz. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Krystyna Pawłowicz znowu szokuje. Dzisiaj opublikowane zostały stenogramy wypowiedzi poszczególnych posłów w trakcie trwania tej kadencji sejmu. Używany przez kontrowersyjną parlamentarzystkę język może wprawić w osłupienie. Czy takie brutalne słownictwo powinno mieć miejsce w Sejmie?

Krystyna Pawłowicz nie po raz pierwszy niestety szokuje. Posłanka PiS dzisiaj znowu jest na ustach wszystkich obserwatorów polskiej sceny politycznej. Wszystko z powodu stenogramów, które zarejestrowały jakich słów używa parlamentarzystka. Jej wypowiedzi są skandaliczne.

Krystyna Pawłowicz obraża wszystkich

To nie pierwszy raz, kiedy słowa posłanki są powszechnie komentowane. Parlamentarzystka raz na jakiś czas lubi powiedzieć coś, co wzbudzi poruszenie wszystkich wyborców. Jak się okazuje, złośliwe zachowania i wypowiedzi Pawłowicz są także przejmowane przez innych członków Prawa i Sprawiedliwości, którzy stosują bardzo podobną retorykę. Przykładem osoby, która wyraża się w podobnym, agresywnym i niekiedy wulgarnym tonie jest koleżanka Pawłowicz z sejmowej ławy. Iwona Arent, która nie należy do najbardziej medialnych twarzy Prawa i Sprawiedliwości zasiada obok charakterystycznej posłanki. Panie łączy dobra relacja i często można spotkać je na plotkach i wspólnych rozmowach na sejmowych korytarzach. Jak się okazuje, wspólne tematy i powody do uśmiechu to niejedyne co łączy kobiety. Arent posługuje się niemalże tymi samymi argumentami, co jej najdroższa koleżanka. Protokólanci odnotowali jakich słów używa kobieta w trakcie wystąpień posłów opozycji. Wielokrotnie używała ataków personalnych. Jednym z „ulubieńców” kobiety jest poseł Sławomir Nitras. W trakcie jednego z ostatnich wystąpień członka PO kobieta podniosła takie słowa jak: „za dużo zarabiasz”, Chory jesteś. Lecz się” oraz „Przestań zadawać się z białym proszkiem”, „Przestań się drzeć"'.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy takie wypowiedzi powinny trafiać pod komisję etyki?

Jeśli chodzi o samą Krystynę Pawłowicz, to ta jak zawsze była bardzo wylewna w swoich wypowiedziach. Wśród wypowiedzi posłanki nie brakuje haseł, iż „homoseksualizm powinno się leczyć”, „Nie drzyj się!”, „Mały donosiciel z PSL-u”, „Łyso?”, "Siadaj. I tak będziesz siedział”, „Na kolana i przepraszać”, „Weź ten palec, do nosa sobie wsadź” czy „Naleśniki raz". Posłowie od lat domagają się posiedzenia komisji etyki, która zajęłaby się bardzo nieparlamentarnym zachowaniem kobiety. Według wyliczeń dziennikarzy z MamPrawoWiedziec.pl Krystyna Pawłowicz w ciągu ostatnich miesięcy była obecna na obradach sejmu 11 razy. W trakcie tego czasu aż 466 razy zwracała uwagę innym posłom, a sama wystąpiła tylko raz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prezes TVP odchodzi z pracy! Polacy przecierają oczy ze zdumienia
  2. PiS rozrzutny jak nigdy! „Kto przytuli te 200 baniek?”
  3. Czy Pawłowicz właśnie nazwała polityków PiS tchórzami?! Kaczyński będzie wściekły
  4. Znaki zodiaku, które mają największą słabość do PIENIĘDZY
  5. Musieli uśpić starego psa. Przed zastrzykiem zrobili dla niego coś cudownego
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News