Krystyna Pawłowicz
Fot. YouTube / Super Express
Wiadomości Pikio - 10 Grudnia 2018

Krystyna Pawłowicz właśnie skompromitowała Polskę przed CAŁĄ Europą! Co za wstyd

Krystyna Pawłowicz nie przestaje zaskakiwać. Kobieta nieustannie karmi Polaków swoimi kontrowersyjnymi słowami oraz wpisami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie znów zrobiło się o niej głośno za sprawą sporu z Jerzym Owsiakiem. Posłanka ewidentnie walczy o pozostanie na fali, bowiem po raz kolejny pozwoliła sobie na zbyt odważne stwierdzenia.

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny dała popis swojego braku ogłady. Kobieta w swoim wpisie na Facebooku odniosła się do ostatniego zjazdu socjaldemokratów, na którym obecny był Frans Timmermans. Polityk złożył pewną obietnicę, która bardzo nie spodobała się pani poseł.

Krystyna Pawłowicz odsyła Timmermans'a do Francji

W weekend, w Lizbonie, odbył się zjazd socjaldemokratów. Obecny był na nim Frans Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej, który został wytypowany na czołowego kandydata w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Mężczyzna wygłosił przemówienie dotyczące nadchodzących wyborów, a także obiecał Polsce, że zawsze będzie wpierał ją w walce o demokrację. - Te wybory będą wyborami o duszę Europy, ponieważ będziemy wybierać czy chcemy podążać ścieżką demokracji, praworządności i poszanowania praw podstawowych, czy też nie (...) – Powinniśmy zadać sobie pytanie, czy demokracja opiera się tylko na rządach większości? To demokratura. Demokracja jest także poszanowaniem mniejszości - powiedział mężczyzna. Słowa te bardzo nie spodobały się posłance Pawłowicz, która w swoim wpisie na Twitterze odesłała polityka do Francji. Jej zdaniem Polska nie potrzebuje żadnej pomocy. - F.Timmermans, kandydat na szefa KE: „uroczyście obiecuję przyjaciołom w Polsce,że nigdy nie opuszczę narodu polskiego w jego walce o demokrację” Proszę pana,dziękujmy za wsparcie ale Polacy DEMOKRATYCZNIE wybierają swe władze.Walcz pan o demokrację we Francji- [pisownia oryginalna] napisała posłanka na swoim profilu na Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej

Policja nie strzela do ludzi, więc wszystko jest dobrze

Jeden z użytkowników Twittera ostrzegł posłankę, że jeśli PiS nie zmieni swojego zachowania, to w Polsce może dojść do bardzo niepokojących scen. Powołał się na sytuację we Francji, po czym podkreślił, że w Polsce już niebawem może być bardzo podobnie. - Ciekawe czy rząd zdaje sobie sprawę, że w Polsce też może dojść do takich protestów jak te we Francji? Jeśli tego nie zatrzymacie to wywołacie wojnę domową. Podejrzewam, że Polskie społeczeństwo na pewno na to nie pozwoli... - napisał mężczyzna. Posłanka nie przejęła się tymi słowami. Jej zdaniem nie ma żadnego problemu, ludzie są zadowoleni, bo policja nie pałuje ani nie strzela do ludzi. - CO mamy zatrzymać ? Ludzie są ogólnie zadowoleni,mamy ciagle społecz.poparcie,rozmawiamy z różnymi grupami w spr. ich problemów,policja nie strzela do ludzi,nie pałuje,władze starają się rekompens.wzrost /z winy PO i PSL/ kosztów energii.A że opozycja mówi... [pisownia oryginalna] - napisała posłanka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie każdemu to się spodoba. Ujawniono co się stało z Pyrkoszem po śmierci
  2. Koszty nie grają roli! Tak Martyniuk zabezpiecza swoją przyszłość, jest genialny?
  3. Karetka wiozła serce do przeszczepu dla dziecka. Skandaliczne zachowanie kierowców
  4. Morawiecki stanie przed sądem ws. afery KNF?! Sensacyjne doniesienia z ostatniej chwili
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Mateusz MorawieckiMateusz Morawiecki ujawnił swoje prawdziwe oblicze. Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News