Siostra Krystyny Pawłowicz zdradziła największy sekret posłanki. Nie będzie zadowolona!

Siostra Krystyny Pawłowicz zdradziła największy sekret posłanki. Nie będzie zadowolona!

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Jej wypowiedzi często szokują społeczeństwo, a kobieta nie raz zresztą miała już przez nie kłopoty. Teraz jej siostra ujawniła coś, czym posłanka z pewnością nie chciała się chwalić. 

Krystyna Pawłowicz jest postacią doskonale znaną w polskiej polityce. Kobieta zasłynęła ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, częstego wywoływania kłótni oraz afer w Sejmie. Lubi wypowiadać się w mediach, gdzie ostro krytykuje wszystkich przeciwników PiS-u, któremu jest wiernie oddana. Często przez swoje nieprzemyślane wypowiedzi ma również kłopoty, które w rezultacie przenoszą się na partię. Niedawno głośno zrobiło się również o siostrze Pawłowicz do której przez długi czas posłanka publicznie się nie przyznawała. Co prawda kobieta rzadko wypowiada się w mediach i krytykuje swoją siostrę, ale gdy już to zrobi, sprawa jest poważna. Tym razem Elżbieta Pawłowicz zdradziła sekret, którym kobieta z pewnością nie chciała chwalić się przed mediami.

Siostra Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz przez bardzo długi czas nie przyznawała się publicznie, że ma siostrę. Zaprzeczała za każdym razem, gdy któryś z dziennikarzy zadawał jej pytanie o rodzeństwo, wszystko jednak zmieniło się, gdy Elżbieta Pawłowicz na marszu KOD podeszła do Jarosława Kurskiego i przedstawiła się jako siostra posłanki. Jak się okazało, Pawłowicz rzeczywiście ma młodszą siostrę, która swego czasu popierała przeciwniczkę posłanki - Hannę Gronkiewicz-Waltz, co prawdopodobnie było kością niezgody między siostrami. Następnie na jaw wyszło, że Elżbieta jest aktywną działaczką Komitetu Obrony Demokracji, co również z pewnością nie spodobało się Krystynie. - Jesteśmy z Krystyną w kontakcie, choć nie spędzamy razem świąt Bożego Narodzenia. Każda z nas trzyma się swoich wartości. Krystyna ma swoje, a ja swoje, i obie mamy odwagę, aby je głosić i ich bronić - tak młodsza z kobiet komentowała swoje relacje z siostrą. Elżbieta Pawłowicz bardzo rzadko decyduje się wypowiadać w mediach na temat swojej siostry, jednak gdy już to zrobi, w polityce rozpętuje się prawdziwa burza. Tym razem również kobieta zdradziła coś, czego posłanka z pewnością nie zamierzała ujawniać.

Krystyna Pawłowicz: siostra zdradziła jej wielki sekret

Elżbieta Pawłowicz zwykle broni się przed wypowiedziami dotyczącymi swojej siostry, bo jak mówi "sama ceni sobie wolność". Tym razem jednak kobieta zgodziła się na rozmowę i powiedziała coś, co z pewnością nie spodoba się Krystynie. - Krystyna ma ważną rolę w planie Jarosława i czuje, że jest pod jego ochroną polityczną. Bodzie pana Ziobrę, bo jest przedłużeniem ręki prezesa - powiedziała w rozmowie z TVN 24 - Moja siostra ma jedną z ról. Prezes ją wysyła, żeby sprawdzić, jak daleko można się w tym momencie posunąć. Te słowa z pewnością dotkną zarówno Krystynę Pawłowicz, jak i uderzą w PiS. Na tym jednak rozmowa się nie skończyła, kobieta postanowiła również powiedzieć nieco o różnicach między kobietami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dla mnie takie wartości jak sprawiedliwość i wolność dotyczą wszystkich dziedzin życia. Dla niej wolność to jest to, czego chce PiS, jak to widzi PiS. Na koniec zdradziła sekret z przeszłości Krystyny Pawłowicz, którym z pewnością kobieta nie zamierzała się chwalić publicznie: stwierdziła, że jej siostra "zawsze była genialna w wyszukiwaniu obejść obok przepisów prawa lub pomiędzy, i to wyszło". Takie słowa z ust rodzonej siostry z pewnością nie będą odebrane pozytywnie ani przez obywateli, ani tym bardziej przez Prawo i Sprawiedliwość, które wypowiedź stawia w bardzo złym świetle.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Małgorzata Gersdorf ujawniła przebieg tajnej rozmowy z premierem
  2. Zatonął prom. Nie żyją 44 osoby, ta liczba może wzrosnąć trzykrotnie
  3. Co się dzieje ze Strasburgerem?! „Karol, może ty masz udar?!”
Następny artykuł