Nawet wyborcy PiS nie mogą jej tego wybaczyć. Pawłowicz komentuje narodziny royal baby przywołując śmierć Alfiego Evansa

Nawet wyborcy PiS nie mogą jej tego wybaczyć. Pawłowicz komentuje narodziny royal baby przywołując śmierć Alfiego Evansa Źródło: YouTube - Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Krystyna Pawłowicz bardzo lubi wypowiadać się nie tylko o tematach związanych z polską polityką, ale także o tych, które dotyczą wszystkiego, co dotyczy społeczeństwa. Znana posłanka skomentowała narodziny royal baby. Zrobiła to w wyjątkowo kontrowersyjny sposób.

Krystyna Pawłowicz należy do najbardziej kontrowersyjnych parlamentarzystów obecnej kadencji Sejmu w związku z wypowiedziami, których często udziela w prasie i telewizji, ale również dzięki jej wpisom w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie spotykają się one z bardzo głośną krytyką, bowiem poglądy posłanki kojarzonej z partią rządzącej często są kontrowersyjne. Podobnie było tym razem, gdy kobieta zdecydowała się skomentować przyjście na świat royal baby.

Wiele osób myślało, że będzie to okazja do usłyszenia ciepłych słów ze strony znanej posłanki, jednak doczekaliśmy się zupełnie innej wypowiedzi. Kobieta postanowiła wygłosić swoje poglądy na temat zachowania rodziny królewskiej, które nie zyskały poparcia u innych komentujących. Wiele osób miało zupełnie inne zdanie od posłanki sympatyzującej z Prawem i Sprawiedliwością.

Krystyna Pawłowicz mówi o narodzinach royal baby

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się o narodzinach syna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Wydawało się, że przyjście na świat nowego potomka rodziny królewskiej może być powodem wyłącznie do wielkiego szczęścia. Podobnie twierdziła większość internautów, wyrażali oni swoje gratulacje dla młodych rodziców. Na zupełnie inną wypowiedź zdecydowała się jednak Krystyna Pawłowicz.

Posłanka stwierdziła, że narodziny dziecka w rodzinie królewskiej powinny być momentem zwrócenia uwagi na bardzo ważny problem, który dotyczy dzisiejszego świata i tego, co dzieje się w społeczeństwie. Nikt nie przewidywał, że kobieta połączy narodziny księcia Archiego z sytuacją sprzed wielu miesięcy, jednak ostatecznie doczekaliśmy się kontrowersyjnych słów.

- A ślicznemu małemu Alfie Evansowi królowa Elżbieta nie okazała „łaski” i nie chciała go uratować... Cieszą się tylko z własnych, bogato urodzonych dzieci i wnuków... - napisała Krystyna Pawłowicz, komentując narodziny syna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Nikt nie przewidywał tak ostrych słów z jej strony.

Krystyna Pawłowicz wdała się w dyskusję na Twitterze

- Jezu Chryste, czy chociaż przez chwilę nie możemy się pocieszyć czyimś szczęściem?! Tak, zrobili bardzo źle z A.E., ale czy naprawdę każda sytuacja musi być dla Pani pretekstem do wbicia szpilki?! Jesteśmy wyborcami PiS, ale czytając Pani posty czasem ręce opadają - napisała jedna z kobiet, której nie spodobała się wypowiedź posłanki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dla każdych rodziców życie ich dzieci jest ważne i piękne. Trzeba przypomnieć i wytykać hipokryzję. Jak pani, wyborca PiS, myśli, co teraz rodzice Alfie myślą? Dlaczego dziś o nich zapominać? Wyborcy PiS są wrażliwsi niż pani... - odpowiedziała posłanka.

Jej wypowiedź wywołała głosy oburzenia również u innych internautów. Wyraźnie nie spodobał się im pogląd kobiety na tę sprawę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News