Pawłowicz przekroczyła granicę atakując Biedronia. "Związek faceta z kozą"

Pawłowicz przekroczyła granicę atakując Biedronia. "Związek faceta z kozą" Źródło: screen youtube.com/Onet News

Krystyna Pawłowicz znana jest z bardzo ostrych wypowiedzi oraz wpisów na Twitterze. Czasami możemy znaleźć tam nawet wulgaryzmy, ale teraz posłanka zdecydowanie przesadziła. Zaatakowała, a jej celem znów stał się Robert Biedroń.

Krystyna Pawłowicz bez wątpienia nie ukrywa swoich homofobicznych poglądów. Posłanka PiS znana jest szeroko dzięki swoim wulgarnym wystąpieniom i wpisom w mediach społecznościowych. To sprawia, że wiele osób zastanawia się, jakim cudem taka osoba znalazła się w polskim Sejmie. Szczególnie w ostatnich dniach Pawłowicz wałkuje w swoich wpisach jeden i ten sam temat, a chodzi dokładniej o społeczność LGBT, która jest przez nią regularnie atakowana.

Krystyna Pawłowicz straciła wszelkie hamulce

Nie da się ukryć, że podpisanie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT plus wywołało bardzo skrajne emocje i wywołało ogólnopolską dyskusję na ten temat. Rzecz jasna aktualny obóz władzy bardzo stanowczo opowiedział się przeciwko takiej ideologii, ale najgłośniejsza z tego towarzystwa jak zwykle wydaje się Krystyna Pawłowicz.

Sam Jarosław Kaczyński wywołał niemały szum swoim wystąpieniem podczas sobotniej konwencji partii w Katowicach. Jednak to nic w porównaniu od burzy wywołaną przez członkinię jego partii. Krystyna Pawłowicz jak nikt inny potrafi niemalże wymusić swoją postawą komentarze od internautów, których pojawiają się całe setki.

Tym razem posłanka Pawłowicz skomentowała tak zwaną piątkę Biedronia, czyli najnowszy program przedstawiony przez partię Wiosna z propozycjami skierowanymi właśnie do społeczności LGBT. Według posłanki PiS, Robert Biedroń wraz ze swoim ugrupowaniem poszedł na całość, chociaż wiele osób uważa wręcz odwrotnie.

 - Oficjal „5” R.BIEDRONIA:
ustawy:
o zw. partners.
o samodzieln.wyborze płci
o „homo małżeństwie”
o prawn. zrównaniu małżeństw natural. z „małżeństwami” homo
o karach za krytykę patologii obyczaj.-seksual.
Poszli na całość ...
Ale co z ADOPCJĄ DZIECI przez związek faceta z kozą ... - pisze Pawłowicz na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związki homoseksualne dla Pawłowicz jednoznaczne z zoofilią?

Wpis posłanki wywołał nie lada poruszenie wśród internautów i doprowadził do kolejnej dyskusji na ten temat. Chociaż nie da się ukryć, że porównywanie związków partnerskich, czy małżeństw jednopłciowych do zoofilii było ze strony Pawłowicz grubą przesadą według wielu osób.

 - Jak by się to dało zrobić to już pani miałaby męża - pisze jeden z internautów.

 - Ja już wolę otwartość w temacie LGTB niż ciszę w sprawie młodego chłopaka gwałconego przez Księdza Pedofila, a pani Poseł udaje że nie ma tematu, ja wiem Ojciec Rydzyk kazał milczeć pani Poseł, a szkoda ze nie broni pani TYCH dzieci ,przecież są też nasze chyba że nie pani Poseł - czytamy [pisownia oryginalna].

 - Facet z kozą nie mogą adoptować dziecka, ponieważ koza to nie człowiek. Pewnie z tego samego powodu nie ma Pani dzieci - dodaje kolejny internauta.

Krystyna Pawłowicz screen twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu
  3. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News