Pawłowicz zaatakowała publicznie Biedronia. "Ohydne, prymitywne, nie ma hamulców"

Pawłowicz zaatakowała publicznie Biedronia. "Ohydne, prymitywne, nie ma hamulców" Źródło: youtube.com/superstacja

Krystyna Pawłowicz znów atakuje Roberta Biedronia. Po wielokrotnych przytykach w stronę lidera Wiosny, posłanka PiS postanowiła upokorzyć go, publikując nagranie sprzed lat. Czy lider lewicowego ugrupowania zdecyduje się na ripostę w stronę polityk?

Krystyna Pawłowicz nie przestaje atakować. Po swoich głośnych wypowiedziach, w których posłanka Prawa i Sprawiedliwości atakowała osoby homoseksualne, polityk postanowiła pójść o krok dalej i na swoich social mediach opublikowała materiał z jednego z programów rozrywkowych sprzed lat, w którym wystąpił lider partii Wiosna. Celem, jaki przyświecał parlamentarzystce było ośmieszenie polityka.

Krystyna Pawłowicz zamieszka nagranie Biedronia sprzed lat

W swoim najnowszym wpisie na Twitterze, posłanka PiS postanowiła podzielić się nagraniem telewizji Eska TV sprzed lat, w którym udział brał ówczesny poseł Ruchu Palikota. Mężczyzna wziął udział w programie Killerskie Karaoke, w którym musiał przejść tak zwaną "Ścieżkę Obrzydlistwa". Ówczesny poseł musiał zanurzyć nogi w skrzynce, w której znajdowały się odpady z restauracji, mokre włosy, dziecięce pieluchy oraz w pojemniku pełnym raków. W czasie tego wyzwania parlamentarzysta zaśpiewał "Ops, I did it again" z repertuaru Britney Spears.

Znalezione w sieci nagranie, posłanka PiS skomentowała słowami dyskredytującymi lidera Wiosny, sugerując, że człowiek zachowujący się w taki sposób nie powinien pełnić funkcji politycznych w Polsce.

- Panie Biedroń i Pan chce być premierem lub prezydentem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej...? Ohyda... - podsumowała występ Biedronia w rozrywkowym show Pawłowicz.

Internauci sami zaczęli odpowiadać posłance mówiąc jej, że jej zachowanie jest karygodne.

- To pani zachowuje się ohydnie, prymitywnie, nie ma Pani hamulców - czytamy w komentarzu pod wpisem posłanki.

Czy Biedroń zripostuje Pawłowicz?

Nie da się ukryć, że posłanka PiS od kilku dni regularnie atakuje lidera lewicowego ugrupowania. Kilka dni temu, przedstawicielka prawicy zasugerowała, że osoby homoseksualne pokroju Biedronia są "niemęskie"

- Panie Rabiej, Biedroń, Piróg z kolegami itp., a czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę? A czy potraficie skręcić półkę na książki? A odmalować pokój? A zmienić część w motocyklu? A zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki? A przeszlibyście 2-tyg. szkolenie wojskowe? Tak myślałam...". - napisała posłanka.

Tamta wypowiedź spotkała się z ripostą Biedronia, który skomentował zachowanie parlamentarzystki partii rządzącej w wywiadzie dla radia Zet.

 - Odblokowałem panią profesor, ale nie wiem, czy nie popełniłem błędu. Mam niezłą kondycję. Zrobiłbym 100 pompek. Jednak nie rzucę wyzwania Krystynie Pawłowicz. Nigdy nie przelicytuje się jej ze względu na wulgarność. Medialne poświęcanie jej czasu nie prowadzi do niczego dobrego. - powiedział były prezydent Słupska.

Czy i tym razem były parlamentarzysta zdecyduje się na odpowiedź w stronę Krystyny Pawłowicz?

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  2. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  3. Krystyna Janda nie wytrzymała: "IDĘ PO PÓŁ LITRA"
  4. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Robertem. Posypały się gratulacje
  5. Lidl i Biedronka zaorały pomysł rządu! Wyważanie otwartych drzwi

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News