Radosław Sikorski do Krystyny Pawłowicz: "Bujaj się wariatko"

Radosław Sikorski do Krystyny Pawłowicz: "Bujaj się wariatko" Źródło: .

Krystyna Pawłowicz wdała się w kolejną słowną przepychankę na Twitterze. Zarzuciła byłemu ministrowi spraw zagranicznych Radosławowi Sikorskiemu, że ten "grzeje się w blasku chwały", powołując się na znajomość z nowym cesarzem Japonii. Sikorski odpowiedział jej w ostry sposób.

Krystyna Pawłowicz nie przestaje zaskakiwać. Posłanka PiS raz za razem nawiązuje w charakterystyczny dla siebie sposób do rządzących przed "dobrą zmianą". Nikt z wysoko postawionych polityków PO, czy PSL nie przejdzie niezauważony.

Krystyna Pawłowicz uderza w Sikorskiego. Były szef MSZ odpowiada

Tym razem Pawłowicz wzięła pod lupę Radosława Sikorskiego. Były minister spraw zagranicznych, jest jednym z głośniejszych krytyków ludzi z rządu PiS. 

Tym razem Sikorski wypuścił na Twitterze zupełnie apolityczny komentarz. Były minister spraw zagranicznych pochwalił się znajomością z nowo mianowanym cesarzem Japonii Natsuhito. Przypomnijmy, że objął on tron cesarski po uroczystym przejściu na emeryturę jego ojca, mającego już 85 lat Akihito.

- Miło, gdy kolega z roku zostaje cesarzem - napisał Sikorski wstawiając news o intronizacji nowego cesarza.

Sikorski chwali się znajomością z nowym cesarzem Japonii. Posłanka Pawłowicz wbija mu szpilę

Jego aktywność wywołała głównie pozytywne reakcje. Wielu fanów docenia znajomości, jakie Sikorski zebrał w trakcie kariery politycznej i naukowej. Inne zdanie w temacie ma posłanka Krystyna Pawłowicz. Dała temu wyraz w kolejnym z agresywnych wpisów na Twitterze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pan zawsze chce błyszczeć cudzym blaskiem... Stanie na korytarzu obok młodego studenta z Japonii sto lat temu nie czyni dziś z pana "prawie cesarza"... Cesarz nie wyłudzałyby publicznych pieniędzy na remont swej chałupy... Sayonara ! - napisała w odpowiedzi na Twitterze Pawłowicz.

Sikorski nie zostawił tej aktywności płazem. Postanowił oddać posłance swoją szpilą. Trudno jednak pochwalić byłego ministra za poziom jego odpowiedzi. Taka odpowiedź raczej nie przystoi byłemu szefowi MSZ.

- Bujaj się wariatko - odpisał posłance Sikorski.

Nakręcająca się agresja w dyskursie publicznym nie jest dziś czymś odosobnionym. Nie od dziś jednak wiadomo, że przedwyborcza gorączka udziela się krzepkim politykom w szczególny sposób. Aż strach myśleć, co czeka nas w kolejnych tygodniach, zakładając, że posłanka Pawłowicz wcale nie odsunęła się od Twittera, o co ponoć prosił ją sam Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News