Pawłowicz odchodzi w atmosferze skandalu. Przegrała w sądzie, to już koniec

Pawłowicz odchodzi w atmosferze skandalu. Przegrała w sądzie, to już koniec

Krystyna Pawłowicz oficjalnie zapowiedziała swoją polityczną emeryturę. Chociaż, zdaniem członków PiS, jej decyzja była uzależniona od prywatnych motywacji, media grzmią, że na decyzję miał wpływ Jarosław Kaczyński. W atmosferze skandalu żegna się ławą sejmową. Właśnie ujawniono kulisy innej sprawy, którą właśnie przegrała. To już koniec jej obecności na polskiej scenie debaty publicznej?

Krystyna Pawłowicz poczuła się urażona, gdy aktywistki okleiły jej biuro poselskie plakatami z napisem "Konstytucja". Posłanka PiS skierowała sprawę do Sądu. Jedna z kobiet, która została oskarżona za popełnienie wykroczenia, właśnie udostępniła kulisy przebiegu rozprawy. Te szczegóły i reakcje wyborców mogą wpłynąć na wizerunek polityk prawicy.

Krystyna Pawłowicz przegrała sprawę w sądzie. Czy uratuje swój wizerunek?

Aktywistki, które okleiły biuro poselskie Pawłowicz plakatami z napisem "Konstytucja" wygrały w Sądzie, a rozstrzygnięciu sprawy postanowiły poinformować za pomocą mediów społecznościowych. - Sąd w Mińsku Mazowieckim uniewinnił dziś mnie i 2 koleżanki od popełnienia wykroczenia, jakim według posłanek: Pawłowicz i Wargockiej miało być powieszenie na ich biurach plakatów, m. in. "Konstytucja" - pojawiło się na profilu Alicji Cichoń. Kobieta przyznała, że absurdalne żądania posłanek musiały skończyć się jednoznacznym wynikiem. Chociaż Krystyna Pawłowicz często dochodzi swoich praw przed wymiarem sprawiedliwości, okazuje się, że tym razem przegrała. Internauci gratulują kobietom, którym udało się obronić przed zarzutami. - Brawo dla Pań - pojawia się w komentarzu. - To jest bardzo dobra wiadomość - pojawia się dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Proszę jeszcze zmazać napis Prof z jej tabliczki. Ona nie jest profesorem! - zauważa jeden z internautów. - Jeszcze Polska nie zginęła, póki obywatele/ki tacy, jak Wy nie obojętnieją - pojawia się entuzjastycznie poniżej. - Taką sprawę to można sobie do CV dodać i na dodatek z Pawłowicz. Gratulacje! - ironizuje jeden z użytkowników Instagrama. - To przez was pani Krystyna odchodzi z wielkiej polityki. Tak się nie robi - pojawia się niżej. Okazuje się, że wizerunek Krystyny Pawłowicz znacznie może ulec pogorszeniu. Posłanka zapowiedziała, że odchodzi z polityki, a media przypominają niejawną część wystąpienia z Jachranki, podczas której Jarosław Kaczyński grzmiał o poczynaniach swoich polityków w mediach społecznościowych. Okazuje się, że teraz kobieta będzie musiała na dobre usunąć z mediów. Krystyna Pawłowicz Twitter/Alicja CichońZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ujawnił, co znalazło się w testamencie Szczypińskiej. To bardzo przykre
  2. Kulisy odejścia Pawłowicz wyszły na jaw! Wiadomo co powiedział Kaczyński
  3. Tragiczne wiadomości dla Kaczyńskiego. Rydzyk zaczął go niszczyć
  4. Znaki zodiaku, które mają dobre maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News