krystyna pawlowicz poucza katolików
yt.com/SzymonMajewski
Patryk Przybyłowski - 6 Marca 2019

Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni zrobić ws. pedofilii w Kościele

Krystyna Pawłowicz swoją inwencją zaskakuje niejednego internautę, który śledzi jej poczynania. Powiedzieć, że posłanka słynie z bardzo oryginalnego języka i tonu swoich wypowiedzi, to jak nie powiedzieć nic. Jedna z najbardziej znanych twarzy polskiej polityki postanowiła teraz powiedzieć wszystkim katolikom, jak powinni postępować w sprawie pedofilii w Kościele.

Krystyna Pawłowicz już dawno miała wziąć sobie urlop od internetowej aktywności, chociaż słowo "miała" wydaje się być w tym przypadku kluczowe. Podobnie jak wiele innych obietnic polityków, tak i ta nie odnalazła odzwierciedlenia w rzeczywistości, a posłanka nieustannie hasa po Twitterze i z uśmiechem na twarzy obraża swoich kolejnych przeciwników.

Bardzo dobrze znany jest jej konflikt ze Zbigniewem Bońkiem, który trwa już od kilku ładnych miesięcy. Okazuje się, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej musi cały czas mieć się na baczności, ponieważ czujne oczy Krystyny Pawłowicz wyłapują jego każdy wpis. Tym razem jedna z publikacji stała się dla polityk okazją, do pouczenia wszystkich odnośnie do tego, jak "praktykujący katolik" powinien zachować się w kwestii pedofilii w Kościele. Można powiedzieć, że jej poglądy nie są zbyt popularne.

imię dla dziewczynkiNajbardziej nietypowe imię dla dziewczynki? Jessica czy Esmeralda to przy tym pikuś!Czytaj dalej

Krystyna Pawłowicz poucza katolików, co powinny robić ws. pedofilii wśród księży

Nie ulega wątpliwości, że jedną z najważniejszych spraw nadużyć seksualnych w polskim Kościele jest przeszłość prałata Jankowskiego. Do mediów cały czas zgłaszają się osoby, które twierdzą, że były wykorzystywane przez kapelana Solidarności.

Nastroje społeczne są tak napięte, że przed kilkoma dniami doszło nawet do samowolnego zburzenia pomnika księdza znajdującego się w Gdańsku. Chociaż wszelkie procedury nakazują przywrócenie go na pierwotne miejsce, to nowa prezydent miasta nosi się z zamiarem usunięcia go w dłużej perspektywie. Do takich doniesień odniósł się niedawno Zbigniew Boniek, który pochwalił zamiary następczyni Pawła Adamowicza.

- Aleksandra Dulkiewicz chce zlikwidować pomnik ks. Jankowskiego? Jako praktykujący katolik biję brawo. Pewni duchowni nie mogą stać na cokołach,czy być przenoszeni z parafii do parafii. Ich miejsce jest w ...(proszę dopisać sobie) - napisał na Twitterze prezes PZPN.

Oczywiście nie trzeba było długo czekać na to, żeby z kolejną cenną lekcją przybyła Krystyna Pawłowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski niepokoi Europę. Mrocznych wizji coraz więcejCzytaj dalej

- „Praktykujący katolik” nie przyłącza się do publicznych ataków na Kościół i księży. Wystarczające armaty wytaczają lewacy. No, chyba, że jest pan..../proszę sobie dopisać/ - skomentowała posłanka.

Internauci nie zostawili na posłance suchej nitki, nawet ci, którzy komentując post zadeklarowali, że są osobami głęboko wierzącymi. Wydaje się, że sytuacje podsumował idealnie jeden z twitterowiczów, który znalazł bardzo adekwatne porównanie.

- A "praktykujący kierowca" nie przyłącza się do walki z pijanymi za kółkiem? - na to pytanie jednak Krystyna Pawłowicz nie zdecydowała się odpowiedzieć.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc, kim jest
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Nowi prowadzący Big Brother to gwiazdy programów śniadaniowych. Duże zaskoczenie!
  4. Świat według Kiepskich odpalił petardę! Gwiazda Tańca z Gwiazdami uwiedzie Paździocha
  5. LIDL pojechał po całości! Bajecznie tani i prestiżowy produkt już za parę dni

ola kwaśniewskaOla Kwaśniewska bardzo się zmieniła. Na tych zdjęciach trudno ją poznaćCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News