Tym razem jej nie darują. Polacy wściekli na słowa Pawłowicz

Tym razem jej nie darują. Polacy wściekli na słowa Pawłowicz

Wszystkich Polaków szczerze rozczarował wynik wczorajszego meczu Polska-Kolumbia. Tragiczna porażka polskiej reprezentacji pobudziła chęć wyrażenia własnej, mocno krytycznej opinii na temat gry naszych. Głos w tej sprawie zabrała również Krystyna Pawłowicz. Kontrowersyjna polityk znów zszokowała wszystkich!

Już przed meczem Krystyna Pawłowicz postanowiła pouczyć polskich piłkarzy. - Przede wszystkim mniej żelu na głowie. To jest cały festiwal fryzur. Ja bym to wszystko potargała za te loki i na boisko! Za dużo dbania o fryzurę. Kolumbię możemy pokonać, rozpracowując jej strategię - apelowała do nich na łamach SuperExpressu. Już wtedy jej słowa oburzyły polskich kibiców, którzy twierdzili, że pani polityk nie ma wiedzy na temat piłki nożnej i nie powinna się wypowiadać. Wtedy jej uwagę można było przyjąć z przymrużeniem oka. Jednak po przegranym meczu 0:3, polska posłanka była śmiertelnie poważna.

Krystyna Pawłowicz: "Jaki jest sens zostawać na Mundialu dłużej?"

Posłanka wydała wyrok, że najlepszy będzie szybki powrót Polaków do kraju i... zrezygnowanie z meczu Polska-Japonia! "Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej ? Obowiązku chyba nie ma Mecz z Japonią ma być „walką o honor” ? Jaki,czyj „honor”? Honor,to byłby szybki powrót,jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów..." dała upust swoim emocjom Krystyna Pawłowicz na Twitterze (pisownia oryginalna). Jej stanowczy głos w tej sprawie oburzył większość Polaków! Uważają, że zakończenie Mundialu przed czasem byłoby wstydem na cały świat. Komentujący twierdzą, że obowiązkiem jest dotrzymanie umowy i sugerują, że może posłanka przez swoją polityczną karierę nie wie, że umów trzeba dotrzymywać. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowskiemu puściły nerwy! Jest wściekły na drużynę
  2. Bestialskie zabawy z młodości najważniejszej twarzy TVP! Dziś się tego wstydzi
  3. Polska ukarana na Mundialu przez FIFA! Będzie międzynarodowy skandal?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News