Pawłowicz NA WYLOCIE! Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły

Pawłowicz NA WYLOCIE! Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Wygląda na to, że prof. Krystyna Pawłowicz się doigrała. Wiele lat różne jej zachowania były przez prezesa PiS tolerowane, ale teraz przebrała się miarka. Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej polityki. Niektóre jej wypowiedzi i zachowania przeszły już praktycznie do historii. Jednak wygląda na to, że z tym koniec. Jarosław Kaczyński jest na nią wściekły. Jarosław Kaczyński jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Z tej przyczyny, stara się np.  forsować ustawę uderzającą np. w przemysł futrzarski. Krystyna Pawłowicz albo zapomniała o tym, jak prezes PiS kocha zwierzęta, albo to zlekceważyła. W każdym razie swoim czynem bardzo się naraziła liderowi ugrupowania.

Krystyna Pawłowicz wyleci z polityki?

Kilka dni temu na jaw wyszła sprawa nielegalnej hodowli buldogów francuskich, które były traktowane zupełnie bestialsko przez właścicielki. Pieski rozmnażały się w tragicznych warunkach, rodziły się z wadami genetycznymi, suczki cierpiały niewyobrażalny ból. Do tego, żeby sprzedać psy, kobiety fabrykowały książeczki weteryjnaryjne. Prezes Kaczyński na pewno nie miałby dla kobiety najmniejszej litości.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Lewandowscy w żałobie. Śmierć zabrała bliską im osobę

Ostatecznie, obrońcy zwierząt doprowadzili do tego, że Prokuratura Rejonowa w Mińsku Mazowieckim zdecydowała o zabezpieczeniu psów jako dowodów rzeczowych, odebranie ich właścicielkom, a także przekazanie pod opiekę aktywistom. Okazało się jednak, że jedna z właścicielek buldogów, Urszula G. jest bliską znajomą posłanki PiS Krystyny Pawłowicz, do której zwróciła się o pomoc. Polityk zareagowała, wstawiała się nawet za koleżanką w prokuraturze, zapewniając w liście do prokuratorów o tym, że hodowcy działają zgodnie z prawem, a psy są zdrowe. Zwierzęta zwrócono pierwszym właścicielkom. W politycznych kuluarach krążą pogłoski, że broniąc tak okropnie zachowujących się osób, zdecydowanie naraziła się prezesowi Kaczyńskiemu, kiedy znowu powstał negatywny szum wokół partii rządzącej, który nie wróży jej pomyślności przy najbliższych wyborach. Myślicie, że wrażliwy na krzywdę zwierząt lider Prawa i Sprawiedliwości wyciągnie wobec niej konsekwencje? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać
  2. Niespodziewana, szokująca informacja. Natalia Siwiec nie dała rady
  3. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
Źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News