Pawłowicz idzie na WOJNĘ z papieżem Franciszkiem! Wstyd na cały świat
Anna Maria Guziewska - 30 Listopada 2018

Pawłowicz idzie na WOJNĘ z papieżem Franciszkiem! Wstyd na cały świat

Papież Franciszek rozjuszył Krystynę Pawłowicz. Okazuje się, że jedna z najbardziej posłusznych ideom Kościoła posłanek, postanowiła dość jednoznacznie skomentować stanowisko Watykanu w sprawie migrantów. Czy szykuje się skandal?

Papież Franciszek, zdaniem Krystyny Pawłowicz opowiada się za "niekościelnymi" ideałami. W swoim najnowszym wpisie skomentowała ostatnią z decyzji głowy Kościoła. Papież postanowił bowiem podpisać w imieniu Watykanu kontrowersyjny dokument, czego dotychczas nie zrobił polski rząd.

Co Krystyna Pawłowicz napisała o decyzjach Kościoła? Papież Franciszek może być oburzony

Krystyna Pawłowicz nie będzie się stosować do zaleceń Watykanu. Znana z dość ciętego języka posłanka, nie zgadza się z decyzjami Watykanu w sprawie podpisania Światowego Paktu ws. Migracji. Przed kilkoma miesiącami to samo pismo zostało podpisane przez 192 państwa. Niestety, wśród nich nie było Polski. - Stolico Apostolska, a co z obroną Krzyża...? A co z obroną życia chrześcijańskich kobiet ...? Polska broni wiary katolickiej i Paktu o Migracji nie podpisze Czy PL zostanie ukarana ? Watykan opowiada się za przyjęciem paktu ws. migracji (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała posłanka PiS na swoim Twitterze. Zdaniem polityk, napływ imigrantów miałby druzgocący wpływ na... kulturę i bezpieczeństwo polskich katolików. Wpis, który miał wezwać do walki przeciwko decyzjom Stolicy Apostolskiej spotkał się jednak z ostrą reakcją internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
- Bądźmy szczerzy, bronicie stołków. Krzyżem tylko się zasłaniacie albo czasem używacie go do tego żeby przywalić innym - pisze jeden z internautów. - Aha! wypowiedzcie konkordat! Bo inaczej pani ujadanie to nic innego, jak gra na to, że ciemny lud o kupi - pojawia się dalej. - Czyli jednak już wszyscy przeciwko Prawu i Sprawiedliwości - nawet stolica apostolska... może warto w tej sytuacji się zastanowić, że to nie "oni" są źli, tylko z Wami jest coś nie tak? - pojawia się dalej w komentarzu. - Ta Pani ma mandat nawet żeby Franciszka usunąć ze Stolicy Piotrowej. Dobrze że my mamy mandat żeby tą Panią usunąć z polityki!!! I oby jak najszybciej - komentuje internautka. - Dobry chrześcijanin przyjmie każdego potrzebującego.... Chyba się nie uważało na religii pani Krystyno - kwituje użytkownik Twittera. Nie wiadomo jednak, czy Pawłowicz podejmie kroki, aby wpłynąć na nastroje panujące w Watykanie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Krystyna Pawłowicz: mąż zawita wreszcie w jej życiu?
  3. Pawłowicz właśnie PONIŻYŁA Owsiaka w sądzie! Miażdżący wyrok, "PiS-owskie prawo"
  4. Tysiące Polaków traci pracę. Minister PiS zachwycona, to dopiero początek
  5. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie są twoje?
  6. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert odpowiada
PapieżJan Paweł II i tajemnice jego życia. Co skrywał papież PolakCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News