"Ruch wyp*erdolenia Krystyny Pawłowicz w kosmos" dotarł do posłanki. Zaatakowała Owsiaka

"Ruch wyp*erdolenia Krystyny Pawłowicz w kosmos" dotarł do posłanki. Zaatakowała Owsiaka

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz nie zastosowała się do wydanego niedawno polecenia Jarosława Kaczyńskiego, w którym prosił, by nie dać się prowokować w mediach społecznościowych. Parlamentarzystka w odpowiedzi do jednego z tweetów zaatakowała Jerzego Owsiaka. Na portalu rozpętała się prawdziwa burza.

Krystyna Pawłowicz jest bez wątpienia najaktywniejszą w internecie działaczką Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka codziennie publikuje swoje przemyślenia i włącza się w dyskusję z internautami. Często podczas tych używa ostrych słów i za nic ma poszanowanie odmiennych zdań. Niestety dla niej i dla jej partii również nie potrafi trzymać języka za zębami i często wyraża swoje opinie w sposób nieprzystający posłance na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Kilka dni temu specjalny zakaz w tej sprawie wydał sam prezes PiS, który w obliczu tragicznej śmierci Pawła Adamowicza pragnął zminimalizować ryzyko skandali.

Pawłowicz nie wytrzymała jednak długo w ciszy i dała się sprowokować jednemu z twitterowiczów. Działaczka nie omieszkała przy tym zaatakować Jerzego Owsiaka. Kłótnia z Twittera szybko stała się przedmiotem żywych dyskusji poza Internetem.

Krystyna Pawłowicz zaatakowała założyciela WOŚP

Dziś użytkownik Twittera Stanisław M. Stanuch opisał swoje przemyślenia dotyczące materiału TVP, opisującego plany wysłania polskiego astronauty w kosmos. Jego zdaniem idealną kandydatką byłaby właśnie Krystyna Pawłowicz. Ma to związek ze słynną internetową akcją "Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos". Posłanka jest szczególnie wyczulona na ten temat z racji dotyczącego jej wieloletniego sporu sądowego z Jerzym Owsiakiem. - Słyszę w Teleexpressie TVP, że zastanawiamy się, czy nie wysłać Polaka w kosmos. Nie wiem czy są już kandydaci, ale ktoś tu ostatnio na Twitterze proponował, by wysłać Panią poseł Krystynę Pawłowicz. Czyżby jakieś przecieki? - czytamy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Rozwścieczona Pawłowicz nie powstrzymała się przed odpowiedzią i zaatakowaniem Owsiaka oraz autora wyżej wymienionej wypowiedzi. - Tak, proponowali to fani Owsiaka na FB na ich profilu. „Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”, a na bluzkach z tym napisem zarabiał w swym sklepie walczący z "mową nienawiści" J.Owsiak. Fajne, co nie? Zgłaszam więc też pana do "wypier. ..nia" w kosmos - napisała. Dyskusja ciągnęła się dalej z racji kolejnej odpowiedzi internauty, który stwierdził, że z chęcią poleci w przestrzeń międzygwiezdną. - Proszę odważnie pożartować w ten sposób ze swego kolegi J.Owsiaka.Te pana żarciki to też w swej wymowie forma języka nienawistnego i szczującego. Widzę, że pan też z tą nienawiścią "walczy" - czytamy.

Nieformalny zakaz ze strony Kaczyńskiego

Ja donosiliśmy przed dwoma dniami na Pikio.pl, Jarosław Kaczyński by uniknąć potencjalnie niebezpiecznych dla wizerunku partii wypowiedzi swoich polityków, nałożył na większość z nich zakaz wystąpień w mediach i korzystania z mediów społecznościowych. Przynajmniej do weekendu pozwolenie na taką aktywność miały tylko najważniejsze osoby w PiS i sam prezes. Jak widzimy jednak Krystyna Pawłowicz po zrezygnowaniu z Facebooka i odkryciu Twittera, nie może się od niego oderwać. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Doda pławy się w NIEWYOBRAŻALNYCH luksusach. Jak wygląda jej dom?
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Paweł Adamowicz był wyjątkowym prezydentem. Wzruszające zdjęcia pokazują, jak żył
  4. Jarosław Kaczyński na pogrzebie Adamowicza? Podano listę gości
  5. Podpisz petycję! Apelujemy, żeby Jerzy Owsiak pozostał prezesem WOŚP
źródło: Twitter/Stanisław M. Stanuch
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News