Pawłowicz zamiast pomóc znów atakuje. Oskarża WOŚP o świństwa

Pawłowicz zamiast pomóc znów atakuje. Oskarża WOŚP o świństwa Źródło: Fot. YouTube/ Więc Jak

Krystyna Pawłowicz nie przestaje szokować w mediach społecznościowych. Posłanka PiS oskarża WOŚP o świństwa opierając się na zdaniu kontrowersyjnego publicysty wrogiemu Owsiakowi. Pawłowicz zamiast pomóc znów atakuje.

Znana ze swojego ostrego języka i agresywnych wpisów w internecie Krystyna Pawłowicz, ponownie skorzystała z Twittera, by tym razem zaatakować Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Polityk nie od dziś żyje w konflikcie z Jerzym Owsiakiem i jego Fundacją. Dziś posłanka otwarcie oskarżyła prezesa WOŚP o świństwa pokroju korupcji. Swoje zdanie poparła publikacjami z otwarcie wrogiego Owsiakowi portalu, na którym regularnie zamieszczane są obelżywe artykuły pod jego adresem, poparte często dozą antysemityzmu i politycznego obłąkania.

Po niedawno zakończonym na jej korzyść procesie sądowym Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza i kontynuuje otwartą wojnę z WOŚP. Posłanka oskarża Fundację o świństwa i chwali się tym, komu sama pomaga, podczas ataku na Fundację.

Krystyna Pawłowicz opiera się o publikacje tworzone przez mężczyznę, który otwarcie nienawidzi Owsiaka

Środowisko Prawa i Sprawiedliwości od lat prowadzi kampanię, której celem jest zdyskredytowanie Jerzego Owsiaka i jego Fundacji. Politycy twierdzą, iż społecznik oszukuje Polaków, mówiąc o swoich zbiórkach i finansach, a także deprawuje młodzież, marnotrawiąc uzyskane od ludzi dobrej woli środki, organizując Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Dziś Krystyna Pawłowicz pochwaliła się na Twitterze tym, jakiej organizacji pomaga i dlaczego nie jest to WOŚP. Posłanka pieniądze przekazuje Caritasowi, co jest oczywiście dobrym wyborem. Niestety polaryzuje przy tym społeczeństwo wskazując, która fundacja jest lepsza, a którą należy pomijać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Polityk PiS posługuje się treściami z portalu Kontrowersje.net, którego redaktorem jest znany przeciwnik Owsiaka Piotr Wielgucki. Posłanka oskarża o świństwa z rodzaju łapówkarstwa i malwersacji finansowych filantropa i Fundację WOŚP, której Pikio.pl pomaga. - Wszystko JASNO wyłożył i wykłada na bieżąco pan Piotr Wielgucki @Matka_Kurka. Proszę czytać jego tweety i artykuły oparte na ŻRÓDŁACH, w tym DOKUMENTACH, publikowane na jego kontrowersje.net o odmowie stosowania się do sądowych poleceń - też - pisze Pawłowicz na Twitterze. - Jestem pełen wrogości i niechęci wobec Owsiaka, ponieważ on jest zaprzeczeniem mnie. Niczego w życiu nie osiągnął, ale wszystko zostało mu dane. Szkołę skończył dzięki żonie i pani od matematyki, która przyjęła łapówkę za napisanie matury połowicznemu analfabecie. Na Akademię Sztuk Pięknych startował cztery razy i wyleciał na bruk po pierwszych pytaniach. Próbował szczęścia jako witrażysta, ale się okazało, że matura za łapówkę i cztery zawalone egzaminy na studia, to nie przypadek - czytamy m.in. na rzeczonym portalu.

Pawłowicz wygrała proces

Pod koniec listopada Sąd Okręgowy w Warszawie wydał swój wyrok w sprawie z powództwa Krystyny Pawłowicz. Posłanka pozwała prezesa WOŚP z powodu jego działalności w internecie, którą uznano za naruszającą jej dobra osobiste. Miało to miejsce w 2014 roku. Chodzi o zorganizowany na stronie "kreciola.tv" konkurs na rozszyfrowanie skrótu "RWKPWK". O ile w oryginale brzmiało ono "Ruch Wysłania Krystyna Pawłowicz w Kosmos" to zdaniem oskarżycieli Owsiak odpowiadał za powstanie alternatywnego rozwinięcia: "Ruch Wypierdolenia Krystyna Pawłowicz w Kosmos". Sąd przychylił się do ich linii i zasądził przeprosin na wspomnianej stronie internetowej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jerzy Owsiak: Charakterystyka najbardziej znanego w Polsce altruisty
  2. BYDLAK okradł 9-latkę z puszki WOŚP! Pomóżmy go złapać
  3. Gdzie mieszka Mateusz Morawiecki? Zazdrości mu cała klasa polityczna
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News