PiS w furii! Wyciekło ukrywane zdjęcie Pawłowicz z Okrągłego Stołu, wszystko jasne
Wiadomości Pikio - 8 Lipca 2018

PiS w furii! Wyciekło ukrywane zdjęcie Pawłowicz z Okrągłego Stołu, wszystko jasne

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłanek. Polityk nie ukrywa swej niechęci do parlamentarnych przeciwników, często krytykując sposób, w jaki poprowadzono nasz kraj po przemianach ustrojowych w 1989 roku. Co ciekawe, Pawłowicz skrywa jednak fakt ze swej przeszłości, który może postawić ją w całkowicie nowym świetle.

Prawo i Sprawiedliwość nie od wczoraj krytykuje III RP oraz sposób, w jaki powstała. Członkowie partii twierdzą bowiem, iż państwo, które stworzono wskutek kompromisu między komunistami i Solidarnością nie jest tworem zdrowym oraz trwałym.

Krystyna Pawłowicz krytykuje... własną pracę?

Do krytyki przeprowadzonych w 1989 roku zmian ustrojowych dołącza więc często posłanka Pawłowicz. Otwarcie zwalcza ona także ówczesnego lidera Solidarności, Lecha Wałęsę oraz jego współpracowników. Co ciekawe, na Twitterze pojawiło się jednak jakiś czas temu zdjęcie polityk z młodości. Sugeruje ono, iż sama Pawłowicz uczestniczyła w obradach Okrągłego Stołu, co dziś woli jednak osobiście wyciszać.

PiS w centrum afery

Warto przypomnieć, że podobnie dzieje się obecnie w przypadku braci Kaczyńskich. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie wraca chętnie do czasów, kiedy sam brał udział we wprowadzanych w Polsce zmianach, które dziś tak ochoczo krytykuje jego ugrupowanie. Władze PiS nie będą zapewne zadowolone z faktu, iż po sieci krąży zdjęcie Pawłowicz z tamtego kontrowersyjnego okresu. Co na to sama posłanka? Na razie polityk zawzięcie milczy.Krystyna Pawłowicz Fot. TwitterChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chcesz pomnożyć 500 plus? Sposoby, dzięki którym zyskasz nawet 150 tys. zł
  2. Rząd Izraela protestuje przeciwko kampanii PiS! Konflikt wraca ze zdwojoną siłą
  3. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
ZAMIANA
Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówKtóry znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówCzytaj dalej
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News