Krystyna Pawłowicz, znana z kontrowersji i ostrego języka posłanka PiS zapowiedziała właśnie koniec kariery politycznej. Wiadomość pojawiła się na Twitterze. Jej odejście z polityki ma nastąpić po Świętach Bożego Narodzenia.

Krystyna Pawłowicz w Sejmie RP od 2011 roku posłanka z Wojcieszowa przez te siedem lat dała się poznać lepiej niż jeden deputowany z dłuższym stażem. Zrobiła to dzięki agresji w języki, kontrowersyjnym wypowiedziom, atakom personalnym i… jedzeniu na Sali Posiedzeń i podczas komisji sejmowych.

Członkini PiS jest uwielbiana przez swój elektorat i cieszy się wysokim poparciem w rodzinnych stronach. Dziś 66-latka poinformowała, że odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki

Tweet z zapowiedzią o powrocie do „cywilnego” życia pojawił się na jej profilu w odpowiedzi do komentarza pod jej wcześniejszą publikacją. Już wcześniej zapowiadała usunięcie konta na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekrety

Powodem takiej decyzji ma być chęć odpoczynku i poprawy zdrowia. W kolejnych tweetach podała do wiadomości, że być może powróci do pracy w Sejmie jesienią.

Zapowiedź politycznej emerytury jest zaskakująca. Zawsze aktywna w mediach społecznościowych i w Sejmie posłanka nigdy wcześniej nie kwestionowała swojej przyszłości. Nikt z pozostałych polityków jak na razie tego nie potwierdził. Pod postem zebrało się wiele komentarzy, głównie zawiedzionych osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie pracował Jarosław Kaczyński? Sekrety prezesa PiS ujawnione
  2. Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński. Sekret niesamowitej znajomości
  3. Cały PiS w żałobie. Wielka tragedia
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?

Krystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki polityków

źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz