Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!

Krystyna Pawłowicz, znana z kontrowersji i ostrego języka posłanka PiS zapowiedziała właśnie koniec kariery politycznej. Wiadomość pojawiła się na Twitterze. Jej odejście z polityki ma nastąpić po Świętach Bożego Narodzenia.

Krystyna Pawłowicz w Sejmie RP od 2011 roku posłanka z Wojcieszowa przez te siedem lat dała się poznać lepiej niż jeden deputowany z dłuższym stażem. Zrobiła to dzięki agresji w języki, kontrowersyjnym wypowiedziom, atakom personalnym i... jedzeniu na Sali Posiedzeń i podczas komisji sejmowych.

Członkini PiS jest uwielbiana przez swój elektorat i cieszy się wysokim poparciem w rodzinnych stronach. Dziś 66-latka poinformowała, że odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki

Tweet z zapowiedzią o powrocie do "cywilnego" życia pojawił się na jej profilu w odpowiedzi do komentarza pod jej wcześniejszą publikacją. Już wcześniej zapowiadała usunięcie konta na Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Powodem takiej decyzji ma być chęć odpoczynku i poprawy zdrowia. W kolejnych tweetach podała do wiadomości, że być może powróci do pracy w Sejmie jesienią. Zapowiedź politycznej emerytury jest zaskakująca. Zawsze aktywna w mediach społecznościowych i w Sejmie posłanka nigdy wcześniej nie kwestionowała swojej przyszłości. Nikt z pozostałych polityków jak na razie tego nie potwierdził. Pod postem zebrało się wiele komentarzy, głównie zawiedzionych osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie pracował Jarosław Kaczyński? Sekrety prezesa PiS ujawnione
  2. Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński. Sekret niesamowitej znajomości
  3. Cały PiS w żałobie. Wielka tragedia
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News