Kulisy odejścia Pawłowicz wyszły na jaw! Wiadomo co powiedział Kaczyński
Marcin Owczarek - 17 Grudnia 2018

Kulisy odejścia Pawłowicz wyszły na jaw! Wiadomo co powiedział Kaczyński

Krystyna Pawłowicz niedawno zapowiedziała, że odchodzi z polityki. Cała Polska była w szoku. Teraz wychodzą na jaw kulisy jej decyzji. Wiemy także, co powiedział jej Jarosław Kaczyński. Czy to na pewno ona zadecydowała o odejściu?

Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że potrafi zszokować opinię publiczną swoimi wpisami w mediach społecznościowych i nie tylko. Wszyscy pamiętamy, jak nazwała feministki szmatami czy zajadała się na sali sejmowej, gdzie została upomniana przez innych. Ostatnio sama zwróciła uwagę innemu posłowi, że je podczas posiedzenia, zapominając, że sama to kiedyś zrobiła. Kontrowersyjnie wypowiadała się również na swoim koncie na Facebooku czy Twitterze. Tam dochodziło do zażartych dyskusji między nią a internautami. Na ostatnim konwencie Prawa i Sprawiedliwości za zamkniętymi drzwiami Jarosław Kaczyński mówił o tym, że posłowie przed wyborami muszą się powstrzymywać od kontrowersyjnych wypowiedzi w telewizji i internecie. Bardzo nie na rękę mu jest to, że niektórzy zaniżają sondaże PiSu właśnie w ten sposób. Za rok są wybory i Kaczyński koniecznie chce je wygrać. Nic mu nie może przeszkodzić.

Krystyna Pawłowicz odchodzi przez Kaczyńskiego

Kilka dni temu Krystyna Pawłowicz oświadczyła, że kończy z polityką. Argumentowała to tym, iż teraz nadszedł czas młodych i to oni powinni zajmować się rządzeniem. Chce zrobić sobie przerwę i zająć się sobą oraz rodziną. Wielu analityków oraz opozycja zastanawiają się, czym podyktowana jest ta decyzja. Niektórzy mówią, że Jarosław Kaczyński robi to samo, co ostatnio z Antonim Macierewiczem. To również kontrowersyjny polityk, który obniża słupki sondażowe. Na czas wyborów samorządowych "schowano go do szafy". Tomasz Lis napisał:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
- 3 lata walenia przez PIS w UE i trzy lata obrażania wszystkich przez panią Pawłowicz. Teraz nadchodzą wybory, więc Europa cacy, flagę europejską wyjmujemy, a Pawłowicz chowamy. Tylko ktoś skrajnie niemądry uwierzy w uczciwość tej zmiany. Nie wierzcie w słodkie miny bandytów!!! - czytamy we wpisie Lisa. Wszystko wskazuje na to, że to, co mówi się, że powiedział jej Jarosław Kaczyński na konwencie, staje się prawdą. Chce, aby jego politycy wzbudzali jak najmniej kontrowersji i nie obniżali sondaży PiS przed samymi wyborami. Zobaczymy, na jak długo zniknie Krystyna Pawłowicz z mediów oraz polityki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ujawnił testament i dramatyczny list pożegnalny nieżyjącej posłanki PiS
  2. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  3. Masowy lincz na Magdzie Gessler! Fani są na nią wściekli
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News