Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu
Wikipedia
Piotr Bernaciak - 30 Kwietnia 2019

Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu

Krystyna Pawłowicz przez wiele lat była uznawana za jedną z twarzy Prawa i Sprawiedliwości, choć od pewnego czasu nie jest już właściwie związana z partią rządzącą. Niedawno ukazały się szokujące zdjęcia posłanki w trakcie obiadu, który spędzała w towarzystwie wyjątkowej osoby.

Krystyna Pawłowicz nie jest oficjalnie członkinią Prawa i Sprawiedliwości, choć przez wiele lat była blisko związana z tą partią, wspierała ją i była jedną z najbardziej zaufanych osób Jarosława Kaczyńskiego zasiadających obecnie w Sejmie. W ostatnim czasie została jednak nieco odtrącona przez swoich kolegów z ław parlamentu, którzy zaczęli odcinać się od wypowiedzi kontrowersyjnej posłanki.

Kobieta jakiś czas temu zapowiedziała, że po zakończeniu obecnej kadencji kończy z polityką, ale po jej ostatnich czynach widzimy, że zamierza do samego końca korzystać ze swojego wpływu na polską politykę. Krystyna Pawłowicz jest również bardzo aktywna na Twitterze, gdzie często dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami. Jej ostatni wpis wywołał wiele emocji u internautów.

Zenek Martyniuk nie ma łatwo z synemMedia ujawniają smutną prawdę o ojcostwie syna Zenka Martyniuka. Pozostaje tylko współczućCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz dodała interesujące zdjęcie

Kontrowersyjna posłanka zasiada w polskim parlamencie już od ośmiu lat, choć z polską polityką związana była od czasów walki z komunistycznym rządem. W latach 80. uczestniczyła w obradach Okrągłego Stołu, potem zaangażowała się we współpracę z Lechem i Jarosławem Kaczyńskim. Przez wiele lat była blisko parlamentu, lecz aż do 2011 roku nie zasiadała w jego ławach.

Przez ostatnie osiem lat była uznawana za jedną z najbardziej znanych posłanek z uwagi na swoje nietypowe zachowania w Sejmie i ostre reakcje, które dzieliły społeczeństwo. Jedni chwalili jej odwagę, drudzy nie mogli zrozumieć zbyt surowych uwag wobec swoich kolegów z parlamentu. W ostatnich dniach nawet Prawo i Sprawiedliwość zaczęło odcinać się od jej słów i wpisów.

Pawłowicz postanowiła pochwalić się na Twitterze zdjęciem z obiadu, jednak mało kto spodziewał się, że jadła go z Jarosławem Kaczyńskim i jego kotem. Wiele osób wyrażało swoje zdziwienie na wieść o takiej fotografii na profilu parlamentarzystki. Ten widok rozbawił jednak bardzo wielu internautów, którzy nie zgłaszali tym razem swoich pretensji.

Krystyna Pawłowicz chwali się fotografią z prezesem

Okazało się, że Pawłowicz spędziła czas wraz z Barbarą Pielą, autorką słynnych "plastusiów", czyli maskotek osób związanych z polską polityką i życiem społecznym. Na fotografii przedstawiony był właśnie miniaturowy Jarosław Kaczyński wraz ze swoim kotem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

prognoza pogodyBurze wielokrotnie spustoszyły Polskę. Te najgorsze wyrywały drzewa z korzeniamiCzytaj dalej

Niektórzy nie mogli nadziwić się, że posłanka zdecydowała się na odważny krok i dodanie fotografii ze sparodiowaną postacią prezesa partii rządzącej, jednak z pewnością oznacza to, że kobieta ma sporo dystansu do otaczającej ją rzeczywistości.

Obrazy Pikio

(fot. Twitter - Krystyna Pawłowicz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Legenda TVP miała romans ze znanym dziennikarzem. Gdy ją zdradził, ZEMŚCIŁA się, zostawiając mu OGROMNY kredyt do spłaty
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

córka kaczyńskiejCórka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News