Druzgoczący koszmar Krystyny Pawłowicz. Nie żyją jej najbliżsi, wstrząsająca relacja

Druzgoczący koszmar Krystyny Pawłowicz. Nie żyją jej najbliżsi, wstrząsająca relacja

Krystyna Pawłowicz z polityki odeszła w atmosferze skandalu. Chociaż jej każdy wpis w mediach społecznościowych wywołuje liczne kontrowersje, teraz postanowiła się podzielić traumatycznym przeżyciem. Chodzi o śmierć jej bliskich.

Krystyna Pawłowicz po zapowiedzi odejścia z polityki wyłączyła Internet. Posłanka postanowiła spędzić spokojne święta z daleka od mediów i spekulacji na temat jej prywatnego życia. W odpowiedzi na wzruszającą publikację jednej z internautek, polityk włączyła się w dyskusję o śmierci. Jej komentarz wielu zszokował.

Co Krystyna Pawłowicz powiedziała o swojej rodzinie? Nikt się nie spodziewał takiego komentarza

Na Twitterze, jedna z internautek postanowiła opisać wzruszający moment śmierci starszej osoby. - Odchodzi starszy pan dla, którego nie już nadziei. Przy nim jest żona. Opowiada mu całe ich życie , mimo że mąż jest nieprzytomny. Miłość po grób. To w tym "nowoczesnym " świecie coraz bardziej rzadkie - napisała internautka. Tę wiadomość skomentowała Krystyna Pawłowicz, która jednocześnie ujawniła tragedię, która ją spotkała. - Z obojgiem Rodziców byłam w szpitalu po kilka dób, spałam na krześle. Powtarzałam Im tylko, że ich bardzo kocham. Uszanowano moje uczucia, nie było czarnego worka, modląc się czuwałam potem przy zmarłym w pokoju obok, a nie w WC czy łaźni. Łóżkiem odwiozłam do kostnicy - odpisała na post internautki. Polityk PiS tym samym podzieliła się z internautami własnymi traumatycznymi przeżyciami. Okazuje się, że po serii skandalicznych wypowiedzi, teraz posłanka nieco się uspokoiła. Pokazała swoją prywatność i podkreśliła tym samym, jak wiele dla niej znaczyli rodzice.

Krystyna Pawłowicz - życie prywatne

O jej życiu wiemy niewiele. Zaangażowana w pracę w sądzie, później w Sejmie - posłanka, nie ujawnia kulis swojego życia. Jest bezdzietna i niezamężna. Z informacji, które przedstawiła mediom - mieszka w Warszawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci na polskiej scenie politycznej. Szokuje wypowiedziami i grzmi, mówiąc o tych, którzy reprezentują odmienne stanowiska. Gdy postanowiła odejść z polityki, wiele osób uznało to za żart. Okazuje się jednak, że Pawłowicz odchodzi z Sejmu, argumentując, że chce zrobić miejsce młodym. Nie wiadomo jednak, czy w styczniu zobaczymy ją na korytarzu prze ulicy Wiejskiej. Krystyna Pawłowicz Twitter/Krystyna PawłowiczZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani w SZOKU, wylał się hejt. Oto partner Magdaleny Cieleckiej 
  2. ZNAKI ZODIAKU NA 2019 ROK. Co cię czeka?
  3. Tak rząd PiS tuszuje wielką aferę. Skoordynowana akcja za plecami Polaków
  4. Ta decyzja PiS zmieni życie nas wszystkich. Będzie jeszcze gorzej
  5. Ujawniono najpilniej skrywaną tajemnicę Lotto! Polakom oczy wyszły z orbit
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News