krystyna pawlowicz front_po
yt/pressblogpolska
Anna Maria Guziewska - 12 Grudnia 2018

Krystyna Pawłowicz PONIŻONA jak nigdy! Obrzydliwe, uwłaczające porównanie

Krystyna Pawłowicz miała zostać upomniana przez Jarosława Kaczyńskiego w sprawie swojej działalności w mediach społecznościowych. Okazuje się, że charakterystyczna postać PiS nie mogła się obyć bez komentarza w sprawie Krzysztofa Łapińskiego. Znów rozegrała się burza.

Krystyna Pawłowicz słowami Kaczyńskiego raczej się nie przejęła. Prezes na zjeździe w Jachrance mówił o zaprzestaniu budowania niepotrzebnego konfliktu medialnego i prosił - według niepotwierdzonych informacji - o zredukowanie obraźliwego języka. Miał swoje słowa kierować głównie do aktywnej w mediach posłanki. Kobieta znowu zaskoczyła, a jej obraźliwy wpis wywołał szereg negatywnych komentarzy.

Co Krystyna Pawłowicz napisała o Łapińskim? Obraźliwe porównania wywołało skandal

Posłanka postanowiła odpowiedzieć byłemu rzecznikowi prezydenta na jego ostrą diagnozę działań PiS. - PiS przypomina tłustego kota, któremu już nie chce się łapać myszy - powiedział Krzysztof Łapiński w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Na reakcję Pawłowicz nie trzeba było długo czekać. Kobieta natychmiast zareagowała i na swoim Twitterze udostępniła "odpowiedź" do byłego polityka PiS. - Panie były działaczu PIS, pan też - po pisowskiej karierze - chudej myszki już nie przypomina... - napisała na Twitterze.

Posłanka ostro krytykowana

Pod zdaniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które rozpętały burzę. W starciu najbardziej uderzano właśnie w Pawłowicz. - No ale fakt faktem potrzeba większego impetu niż w wyborach samorządowych - pojawiło się pod wpisem. - Od wyborców sugestie przyjmuję z szacunkiem, od nielojalnych byłych działaczy - nie - odpowiedziała internaucie Pawłowicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta Kaczyńska10 WSTYDLIWYCH tajemnic Marty Kaczyńskiej [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Tłumaczyć się ciągle z łamania przez rząd i prezydenta Konstytucji? Ściemniać, ze Konstytucja nie jest łamana? Ileż można? Każdy ma jakieś granice - broni odejście Łapińskiego mężczyzna na forum. - Pani Krystyno, rozkładając wypowiedź na czynniki pierwsze, to... Łapiński jest tłusty kot, jak i pozostałe tłuste koty w PiS. No to ładnie się można w PiS obłowić. A tak w kwestii porady, jakie trzeba spełnić wymagania, aby zostać tłustym kotem w partii PiS? - pisze mężczyzna z prośbą o odpowiedź. - Fakt nachapał się jak cały PiS na Polsce i Polakach - pisze o Łapińskim i partii internauta. Prośba Jarosława Kaczyńskiego nie do końca zostanie spełniona przez Pawłowicz. Czy prezes znów będzie musiał ją upomnieć?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji?! Zdumiewające doniesienia
  2. Znany polityk ujawnił kulisy katastrofy smoleńskiej. Jarosław Kaczyński mógł powstrzymać tragedię?
  3. Jarosław Bieniuk boi się o życie dzieci. Opublikował druzgocącą wiadomość
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
Agnieszka DygantTak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News