Skandaliczny komentarz Pawłowicz o dziecku Meghan Markle. Po prostu brak słów

Skandaliczny komentarz Pawłowicz o dziecku Meghan Markle. Po prostu brak słów Źródło: Wikimedia commons/lajsikonik

Krystyna Pawłowicz nie przestaje prowokować i wzbudzać kontrowersji. Kiedy wszyscy gratulują parze królewskiej, ona wyłamuje się ze schematów.

Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS znana jest ze swoich wywołujących dyskusje, prowokujących wypowiedzi. I tym razem nie omieszkała skomentować w swój sposób znanego wydarzenia.

6 maja urodził się syn księżnej Meghan i księcia Harrego - Archie. Media huczały o głośnych narodzinach kolejnego dziedzica brytyjskiego tronu, a cały świat gratulował przyjścia na świat książęcego dziecka.

Krystyna Pawłowicz ostro o narodzinach royal baby

Posłanka PiS po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoim komentarzem. W swojej wypowiedzi odniosła się do śmierci 2-letniego Alfiego Evansa, o którego tragedii było wyjątkowo głośno, szczególnie w konserwatywnych kręgach politycznych.

- A ślicznemu małemu Alfie Evansowi królowa Elżbieta nie okazała "łaski" i nie chciała go uratować... Cieszą się tylko z własnych, bogato urodzonych dzieci i wnuków... - skomentowała na Twitterze 67-letnia posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Na twitterze rozpętała się burza i szybko pojawiły się odpowiedzi na skandaliczny komentarz posłanki.

- Jezu Chryste, czy chociaż przez chwilę nie możemy się pocieszyć czyimś szczęściem?! Tak, zrobili bardzo źle z Alfim Evansem, ale czy naprawdę każda sytuacja musi być dla Pani pretekstem do wbicia szpilki?! Jesteśmy wyborcami PiS, ale czytając Pani posty czasem ręce opadają - napisała z niekrytym oburzeniem jedna z internautek.

Krystyna Pawłowicz postanowiła odpisać na komentarz jednego z wyborców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

- Dla każdych rodziców życie ich dzieci jest ważne i piękne.Trzeba przypomnieć i wytykać hipokryzję. Jak pani wyborca PIS myśli,co teraz rodzice Alfie myślą…? Dlaczego dziś o nich zapominać…? Wyborcy PIS są wrażliwsi niż pani… (pisownia oryginalna) - odpowiedziała Pawłowicz.

Alfie Evans był 2-letnim chłopcem, który cierpiał na bliżej nieznaną chorobę natury neurologicznej. Lekarze z Liverpoolu twierdzili, że dziecko żyje tylko dzięki aparaturze i chcieli ja odłączyć, co poskutkowałoby śmiercią chłopca. Rodzina stanowczo sprzeciwiała się decyzji lekarzy. Włosi próbowali ściągnąć do siebie 2-latka i poddać go leczeniu w Watykanie. W dniu, kiedy Alfie Evans otrzymał włoskie obywatelstwo, które umożliwiało jego transport - lekarze odłączyli aparaturę podtrzymującą życie chłopca.

Krystyna Pawłowicz za śmierć Alfiego Evansa obwinia królową Elżbietę II, która w żaden sposób nie zareagowała na dramatyczną sytuację chłopca.

ZOBACZ TAKŻE

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  5. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  6. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  7. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

 Źródło: popularne.pl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News