Pawłowicz straciła kontakt ze światem? Nazwała koleżanki facetami w spódnicach

Pawłowicz straciła kontakt ze światem? Nazwała koleżanki facetami w spódnicach

Krystyna Pawłowicz na swoich profilach w mediach społecznościowych często w dosyć wulgarny sposób wypowiada się o politykach innych partii. Tym razem posłanka PiS napisała o swoich koleżankach z Nowoczesnej.

Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych wypowiedziach zarówno w Sejmie, jak i w Internecie, gdzie dosłownie zalewa swój profil na Twitterze różnymi, często kontrowersyjnymi wpisami. Wiele z nich wzbudza falę krytyki ze strony internautów, jednak sama posłanka zdaje się uważać, że robi wszystko jak najbardziej poprawnie. Wyzwiska kierowane w stronę członków opozycji, również stały się już niemalże codziennością w przypadku Krystyny Pawłowicz. Teraz posłanka pokazała, co uważa na temat swoich koleżanek z Nowoczesnej.

Krystyna Pawłowicz: nie jesteście kobietami, tylko lewaczkami...

Katarzyna Lubnauer za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze opublikowała grafikę, która prezentuje procentowe poparcie, jakie posiada PiS oraz Koalicja Obywatelska wśród kobiet. Według niej partia rządząca, ma zaledwie 1 punkt procentowy poparcia więcej. Cała grafika rozpoczyna się stwierdzeniem, że ten rząd obalą kobiety. Krystyna Pawłowicz najwidoczniej ma zupełnie inne zdanie i w jednym z komentarzy dała upust swojemu niezadowoleniu. Posłanka już na samym wstępie zaznacza, że wielokrotnie mówiła swoim koleżankom z opozycji, że nie nadają się do polityki. Dodaje również, że nie są one nawet kobietami, a lewaczkami. - Ojej, no już sto razy wam pisałam, że nie nadajecie się do polityki, bo skutecznie obaliłyście jak na razie tylko swoją partię... Poza tym nie jesteście „kobietami” tylko lewaczkami, tj facetami w sukienkach nienawidzącymi kobiet. Po takich „facetów” też idziemy - pisze Pawłowicz.

Pawłowicz w ogniu krytyki

Komentarz posłanki został bardzo mocno skrytykowany przez internautów, którzy w większości uważają, że Pawłowicz swoim zachowaniem prezentuje poziom kilkunastoletniego dziecka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Przepraszam, treść pani komentarze jest żenujący, to poziom szesnastolatka, który ze względu na ograniczone możliwości intelektualne właśnie zakończył edukację. Jakby co proszę zerknąć w metrykę i przypomnę, że jest pani posłem. Władza przemija. Wstyd zostaje - pisze jedna z internautek. Oczywiście wśród komentujących są również osoby broniące Krystynę Pawłowicz, jednak jest ich znacznie mniej niż ludzi oburzonych zachowaniem posłanki. W swoich wpisach zaznaczają, że taka osoba nie powinna w ogóle zasiadać w Sejmie. Dodają również, że Pawłowicz już całkowicie straciła kontakt ze światem.Najlepsze newsy dnia:

  1. Sztandarowy plan PiS właśnie upadł. Zapadł wyrok sądu
  2. Kuriozalna diagnoza Kaczyńskiego. Wiecie co to ojkofobia?
  3. Morawiecki w centrum afery. Próbował zarejestrować listę z podpisami zmarłych
Następny artykuł