Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłanek. Obywatele kojarzą ją przede wszystkim z ostrym językiem oraz kolejnymi bataliami toczonymi z opozycją. Co ciekawe, polityk skrywała jednak zaskakujący sekret, którym właśnie zdecydowała się podzielić.

Nie ma prawdopodobnie w naszym kraju wyborcy, który nie znałby Krystyny Pawłowicz. Od lat jest bowiem w mediach głośno o jej kontrowersyjnych działaniach oraz wpisach na portalach społecznościowych.

Niespodziewane hobby przedstawicielki Prawa i Sprawiedliwości

Co ciekawe, ogromną pasją posłanki poza polityką jest także sport. Zdecydowała się więc bardzo otwarcie skomentować poczynania polskich piłkarzy w czasie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji.

– Przede wszystkim mniej żelu na głowie. Tu jest cały festiwal fryzur. Ja bym to wszystko potargała za te loki i na boisko. (…) Za dużo dbania o fryzurę! (…) Kolumbię możemy pokonać rozpracowując ich strategię. Nasz skład powinien być dopasowany do ich ustawienia, powinniśmy dać też szansę młodym piłkarzom – powiedziała szczerze Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła swoich zwolenników

Warto zaznaczyć, że chociaż niewiele osób o tym wiedziało, posłanka sama przez lata uprawiała sport. Bliskie były jej dyscypliny lekkoatletyczne jak bieganie, czy też rzut oszczepem. To właśnie w tamtym czasie zainteresowała się także piłką nożną.

– Kiedyś uprawiałam lekkoatletykę, obok nas trenowali piłkarze z II/III ligi, to ich obserwowałam – wyznała w zaskakujący sposób polityk.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyński zwołał NATYCHMIASTOWE spotkanie. Namierza zdrajcę
  2. Zrozpaczona Marta Kaczyńska w żałobie. Śmierć odebrała jej radość życia
  3. Trener i reprezentant Polski uderza w Dudę i Morawieckiego. PiS w furii
  4. Zwyrodnialec z PiS! Zmuszał do „nagich śniadań”, bił i wyzywał

Czy jesteś zwolennikiem Krystyny Pawłowicz?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne polityków


Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]