Odkopali stare nagranie z nachalną wobec Jarosława Kaczyńskiego Krystyną Pawłowicz. Film hitem sieci

Odkopali stare nagranie z nachalną wobec Jarosława Kaczyńskiego Krystyną Pawłowicz. Film hitem sieci Źródło: twitter/ela/

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny dała poznać swój uparty charakter. Jak wszyscy wiemy Internet nie zapomina, dlatego też internautom nie zajęło dużo czasu, by odnaleźć nagranie, w którym jest główną gwiazdą. Film ukazujący nachalną posłankę szybko stał się hitem, który zebrał wiele komentarzy.

Krystyna Pawłowicz wszystkim znana jest ze swoich bezpośrednich, często kontrowersyjnych wypowiedzi. Już niejednokrotnie mieliśmy okazję zaobserwować jej silny charakter. Internet nie zapomina, a najlepiej zapamiętuje rzeczy, które niekoniecznie chcielibyśmy upubliczniać ponownie. Internauci dość szybko odkopali nagranie z Pawłowicz w roli głównej.  

Krystyna Pawłowicz nachalna wobec Jarosława Kaczyńskiego?  

Do sieci ponownie trafiło całkiem stare nagranie. Film ma bowiem już 4 lata i został nagrany tuż przed wyborami parlamentarnymi 2015. Widać na nim jak oburzona Krystyna Pawłowicz w bardzo nachalny sposób stara się przedstawić Kaczyńskiemu swoje zażalenia związane z wyborami, a dokładniej jej kandydaturą. W swojej wypowiedzi prawniczka wprost prosi o pomoc ze strony polityka. Choć tym razem nikogo nie obraziła, Pawłowicz była jak zawsze bezpośrednia. 

- Nigdzie nawet nie ma informacji, że ja kandyduje, wszystkie moje plakaty są zrywane. Proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli, że jestem z piątego miejsca, z panem prezesem - mówi Pawłowicz.  

Kaczyński postanowił zareagować 

Ku uciesze posłanki PiS, Kaczyński zdecydował się nie ignorować kobiety i wspomóc ją w tej trudniej sytuacji. Prezes postanowił zareklamować Pawłowicz, by ta zyskała nieco większe szanse.

- Pani profesor Krystyna Pawłowicz. Naprawdę niezwykła osoba. Jestem przekonany, że będzie w parlamencie. Broni wartości i broni prawdy. Bywa ostra, ale tacy ludzie są bardzo, bardzo potrzebni. -oznajmił polityk. 

Jego słowa okazały się być bardzo skuteczne, ponieważ Krystynie Pawłowicz udało się dostać do Sejmu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krystyna Pawłowicz obiektem drwin 

Choć nagranie ma już 4 lata, nie mogło objeść się bez licznych komentarzy ze strony internautów. Film stał się ogromnym hitem i zbiera całą masę opinii, niekoniecznie jednak dobrych. Internauci w głównej mierze naśmiewają się z posłanki lub też obrażają ja w bardzo bezpośredni sposób. 

- To jest żałosne i zarazem śmieszne - stwierdza jedna z komentujących osób. 

- Przesada. Jak nic Przesada! - oznajmia oburzony mężczyzna. 

- Żałosne żebranie. Profesor, ale jednak żebrak - czytamy. 

Oprócz iście negatywnych komentarzy pojawiło się wiele o żartobliwym tonie. Internauci naśmiewali się z próśb Pawłowicz, uważając, że posunęła się za daleko. Niektórzy zarzucają jej nawet brak godności.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News