Krystyna Pawłowicz w szokujących słowach. "Nawet Rosja mówi, że prezesowi i PiS nie dacie rady"

Krystyna Pawłowicz w szokujących słowach. "Nawet Rosja mówi, że prezesowi i PiS nie dacie rady" Źródło: flickr

Krystyna Pawłowicz znów wzbudza emocje na Twitterze. Kontrowersyjna posłanka staje murem przeciwko nieustannej nagonce na partię rządzącą. Mocne słowa w obronie partii i jej prezesa.

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny wywołała falę skrajnych emocji za pośrednictwem Twittera. Jako jedna z najaktywniejszych działaczek Prawa i Sprawiedliwości nie boi się otwarcie, choć według niektórych czasem nieco fanatycznie, stawać obronie własnego klubu oraz jego lidera. Napisane przez nią słowa mogą dla niektórych wydać się szokujące. Zdaniem poseł Pawłowicz, nie takie ataki już PiS przetrzymywał i tym razem także mu się to uda. - Panie TUSK i reszta pełzających puczystów wewnątrz i na zewnątrz, nie szanujący wyników demokratycznych wyborów w PL, ten wasz kolejny atak na Polskę, tym razem na obieg wolnej informacji i media TEŻ PRZETRZYMAMY. Nawet Rosja mówi, że Prezesowi i PiS nie dacie rady - pisze posłanka.

Krystyna Pawłowicz - w odpowiedzi dla Donalda Tuska

Opublikowany przez Krystynę Pawłowicz post dotyczył innego wpisu na Twitterze, dokonanego przez szefa Rady Europejskiej. Były premier sugeruje w nim, że władze Polski wykorzystują środki publiczne do szerzenia kłamstwa. Wezwał również do zaprzestania takich praktyk i sprzeciwu wobec nich. - Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy. I wszyscy powinni solidarnie, według prawa przeciw temu kłamstwu protestować - pisze były premier. Wpis ten wywołał natychmiastową reakcje internautów, którzy pospieszyli z komentarzami, w których wyrażali zdumienie, że Donald Tusk używa tak mocnych słów, podczas gdy sam w okresie swoich rządów w Polsce dawał przykład dokładnie takiego zachowania, jakie teraz sam próbuje potępiać.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Odpowiedź Krystyny Pawłowicz jak zawsze spotkała się z dużym odzewem. Nie brakowało w komentarzach słów poparcia, ale także znalazło się miejsce dla krytyki. Wiele głosów zarzuca poseł Pawłowicz ślepe ufanie Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Walka polityczna trwa

Zdaniem wielu komentatorów tocząca się walka polityczno-medialna jest tylko pretekstem do podsycania emocji po obu jej stronach. Powtarzają się głosy, że ataki na media publiczne, głównie w związku z atakiem na Magdalenę Ogórek, a także zauważalnie zwiększająca się aktywność Donalda Tuska na forum krajowym jest zapowiedzią jego startu w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Jego wystąpienia i wpisy, głównie atakujące obecny rząd miałyby być zwiastunem rozpoczęcia kampanii wyborczej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Wycofują z aptek popularne leki na nadciśnienie. Zanieczyszczenie niebezpieczną substancją
  2. Prokuratura zajmie się TVP. Będzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
  3. Alarm bombowy w biurze Platformy Obywatelskiej. Ewakuacja budynku
  4. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  żródło: twitter
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News