Pawłowicz do Bono: Pańscy muzułmanie są do zabrania z dostawą na rancho lub do apartamentu

Pawłowicz do Bono: Pańscy muzułmanie są do zabrania z dostawą na rancho lub do apartamentu Źródło:

Poseł Krystyna Pawłowicz zdążyła przyzwyczaić już nas do tego, że operuje nieszablonowym i bardzo kontrowersyjnym językiem. Tym razem trafiło na światowej sławy muzyka Bono.

Przypomnijmy, że lider zespołu U2 na Kongresie skrytykował Polskę i Węgry za ''hipernacjonalizm'', któremu - wg muzyka - ,,musimy stawić czoła''. Słowa te zostały wypowiedziane w amerykańskim Kongresie przy okazji tematu o uchodźcach.

Na reakcję polskiego polityka nie trzeba było długo czekać. Nie kto inny, jak poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz umieściła kontrowersyjny wpis na portalu społecznościowym Facebook, który skierowany został do Bono:

''Pewien pieśniarz, niejaki Bono odstawił na chwilę instrument muzyczny i niestety przemówił. Powiedział tylko to, co wiedział, czyli niewiele. A dowiedział się od europejskich lewaków. Że Polska i Węgry są ''hipernacjonalistyczne''. Miało być krytycznie, a wyszedł piękny komplement dla nas''.

''Panie Bono, hiperinternacjonalisto! Niemcy mają dla Pana ok. 73 tysiące muzułmanów. Nie wiedzą gdzie i komu ich upchnąć. Są dla Pana, do zabrania od razu, z dostawą do domu, na rancho lub do apartamentu''.

Lider U2 krytykuje Polskę w Kongresie. „Hipernacjonalizm, musimy stawić mu czoła”

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: wiadomosci.gazeta.pl   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu