Pawłowicz pogoniła amanta
YouTube - Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Piotr Bernaciak - 21 Marca 2019

Pawłowicz POGONIŁA amanta! Mamy zapis ich rozmowy

Krystyna Pawłowicz niewątpliwie wzbudza największe kontrowersje spośród wszystkich posłanek w Sejmie, jednak czasami dochodzi także do zabawnych sytuacji z jej udziałem. Często dochodzi do nich na Twitterze, gdzie parlamentarzystka jest bardzo aktywna.

Krystyna Pawłowicz regularnie udziela się na Twitterze, wypowiadając się w tematach, które są istotne dla społeczeństwa i polityki. Posłanka wielokrotnie wyrażała swój sprzeciw wobec wprowadzenia nowych regulacji zwanych "kartą LGBT", nie ukrywając swojej niechęci wobec polityki prowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego. Nieoczekiwanie tym razem jednak doczekaliśmy się wypowiedzi na zupełnie inny temat. Wyjątkowo rozbawił on wielu użytkowników portalu społecznościowego.

Posłanka postanowiła zabrać głos w sprawie dość ważnego wyroku sądu, który ją oburzył. Nie obyło się bez zabawnych komentarzy internautów. Jeden z nich postanowił skierować swoje słowa prosto do znanej polityk, udzielając jej pewnej rady. Nie spodziewał się jednak, że doczeka się takiej odpowiedzi ze strony kobiety.

Jackowski miał straszną wizjęJackowski miał przerażającą wizję! Ten dramat wydarzy się niedługoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz rozmawia z internautą. Pogoniła amanta

Dziś ukazał się wpis posłanki dotyczący ważnej sprawy, która w ostatnim czasie wyjątkowo ją zdenerwowała. Kobieta tradycyjnie nie omieszkała wyrazić swojej złości wobec wyroku sądu, który nie jest zgodny z jej przekonaniami.

- Wyrok Sądu Apelacyjnego oddalający moją apelację przeciwko Agorze i M. Wójcikowi jest tak samo sprawiedliwy jak wyrok skazujący T. Komendę. W Polsce można przypisać komuś cokolwiek, czego ten nie powiedział, podszyć się pod kogoś i nie ponieść za to żadnej odpowiedzialności. Mimo istnienia obciążających nagrań... - napisała na swoim profilu posłanka, dzieląc się z internautami wyrokiem sądu, który ukazał się niedawno.

Na jej słowa postanowił odpowiedzieć jeden z użytkowników portalu społecznościowego. Jego odpowiedź nie była jednak, zdaniem posłanki, zadowalająca.

- Mógłby ktoś w końcu panią pokochać - napisał użytkownik Twittera. Z jego profilu dowiadujemy się, że mężczyzna sprzeciwia się wszelkim działaniom partii rządzącej w naszym kraju i nie zgadza się ze słowami posłanki.

Krystyna Pawłowicz rozbawiła użytkowników Twittera

- Nie masz szans - odpowiedziała krótko Krystyna Pawłowicz, co rozbawiło wielu obserwujących.

Jej odpowiedź szybko zdobyła rozgłos, jednak sam mężczyzna nie był zadowolony ze słów kobiety, a dokładniej z tego, co postanowiła dokonać po wystosowaniu odpowiedzi. Jej zachowanie wyjątkowo zdziwiło mężczyznę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

nowotwórNowotwór płuc to cichy zabójca. Tych objawów nie można lekceważyćCzytaj dalej

Okazało się, że chwilę po napisaniu odpowiedzi posłanka zablokowała użytkownika, przez co ten nie może od tej chwili dalej śledzić jej wypowiedzi. Mężczyzna zdziwił się zachowaniem parlamentarzystki i postanowił podzielić się jej decyzją z pozostałymi użytkownikami portalu.

- Krystyna Pawłowicz zbanowała mnie na Twitterze, bo napisałem jej, że życzę jej, żeby ktoś w końcu ją pokochał... Nic smutniejszego mnie dziś nie spotka - napisał zwolennik działań opozycji, pokazując wszystkim nietypowe zachowanie znanej posłanki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  4. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  5. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

SławomirGdzie grał Sławomir zanim stał się sławny? Wolałby to przemilczećCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News