Krystyna Pawłowicz wystrzeliła jadem. Atak obrócił się przeciwko niej

Krystyna Pawłowicz wystrzeliła jadem. Atak obrócił się przeciwko niej

Krystyna Pawłowicz wszystkim dała się poznać z niezbyt pozytywnej strony. Posłanka niejednokrotnie wygłaszała komentarze bardziej niż kontrowersyjne. Tym razem dosłownie wystrzeliła jadem, ale ów atak bardzo szybko obrócił się przeciwko niej.

Krystyna Pawłowicz jest postacią w polskiej polityce absolutnie osobliwą. Posłanka nie raz i nie dwa zdobywała się na komentarze i zachowania, które wywoływały w całym kraju falę oburzenia. Nie inaczej jest w tym przypadku. Posłanka wystrzeliła jadem w stronę Brigitte Macron, pierwszej damy Francji. Tym razem jednak paskudny atak z jej strony, momentalnie obrócił się przeciwko niej.

Krystyna Pawłowicz zaatakowała Brigitte Macron

Krystyna Pawłowicz skomentowała zdjęcie prezydenta Francji i pierwszej damy, które zostało im zrobione w muzeum. Widzimy na nim, jak małżonkowie się całują. Posłanka bardzo nieelegancko odniosła się do różnicy wieku, jaka jest między parą prezydencką. Jej paskudne słowa momentalnie sprowokowały internautów do reakcji. Nie pozostawili na niej suchej nitki. - A podobno eksponatów w muzeum nie wolno dotykać - tak brzmiał komentarz Pawłowicz pod zdjęciem prezydenta Francji zamieszczonym na Twitterze. Internauci masowo udostępnili post członkini Prawa i Sprawiedliwości, ona sama zaś znalazła się pod naporem zmasowanej krytyki. - "Pani posel , pani po skonczonej karierze politycznej , powinna zajac sie kabaretem - sukces pewny", "Chyba ktoś się na konto włamał…", "Pani chamstwu dorównuje chyba tylko gargantuiczne obżarstwo", "Pani Poseł wypowiedz trochę poniżej godności", "Tylko dziewica mogła takie słowa wypowiedzieć", "No fakt - Pani jako " eksponat " nigdy nie będzie tknięta" - to tylko kilka z komentarzy pod wpisem krewkiej posłanki PiS.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz starsza od Macron o rok

Internauci dość bystro zauważyli, że Pawłowicz jest od Brigitte Macron starsza o rok! Momentalnie odwrócili atak, który wystosowała w stronę pierwszej damy Francji - w jej stronę. Zwrócili uwagę, że skoro żonę Macrona nazywa muzeum, to sama siebie nazwać powinna jeszcze gorzej. Być może w końcu, następnym razem, Krystyna Pawłowicz przemyśli to, co publikuje w internecie. Jednakże nadzieję na to troszeczkę odbiera fakt, że podobno na komentarze, które zwracały uwagę na niewielką różnicę wieku między paniami, posłanka miała odpowiedziała: "Ona jest muzeum, a ja ciągle liceum". Krystyna Pawłowicz twitter.com/KrystPawlowiczZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje NAJWAŻNIEJSZA osoba w świecie mody! Cały świat pogrążył się w SMUTKU
  2. Sławny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków 
  4. Hitowe dodatki do domu w Biedronce. Kupicie je za grosze 
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News